Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ΠΑΝΤΑ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ, ΠΆΜΕ ΛΟΙΠΌΝ...Εχωντας κάνει tattoo στη ζούλα κανονικά ακόμα δεν επιτρέπεται ΔΕΝ μπορούσα να...πιω, να γυμναστώ ε τι έμεινε? να γαμήσω!
Μέσα στο σ/κ πήγα Ιωάννα! Οσοι ξέρετε, 30άρα με βυζάρες, συμαπθητικό κορμί, σχεδόν τα πάντα από υπηρεσίες! Μετά από σύντομη αναμονή ήρθε στο δωμάτιο που χωρίς πολλά πολλά άρχισε ακα τσιμπού και πότε πότε τον έβαζε και στα βυζιά της. Από δίπλα ένας έσκιζε μια από τις άλλες κοπέλες και το παθ που ακουγόταν αβέρτα! Με την κορασίδα να φωνάζει! Η Ιωάννα με κοίταζε ενώ με τσιμπούκωνε και με ρώτησε: την ακούς πως κάνει? Της είπα: Σε λίγο είναι η σειρά σου! Πράγματι...
Στήσιμο στα τέσσερα και ΜΟΥΝΙ. Παρόλο που όταν είναι όρθια είναι επίπεδος ο κώλος της στα 4 είναι καύλα! Εβαλε αρκετό τζελ και άρχισα και γω το ξεμούνιασμα με εκείνη να με κοιτάει από τον καθρεύτη και να λέει "δώσε" "πιο δυνατά" Κατσικογάμης κτλ. Σε λίγο αλλάξαμε τρύπες και ήρθε η ώρα του κώλου...Η γκόμενα αντέχει γαμήσι. Της τον κάρφωνα και πλέον το παφ πουφ πήγαινε σύννεφο ενώ πλέον αυτή είχε βάλει το κεφάλι κάτω είχε τον κώλο πάνω και τον έτρωγε αγομαχώντας. Ετσι ήρθε το τέλος με την Ιωάννα να μένει λίγο ακόμα στο δωμάτιο και να κωλοτρίβεται.
Κυρίως έγραψα αυτήν την κριτική για να πω τα παρακάτω...
Εχω δει την Ιωάννα με μαλλί πεσμένο κάτω καστανόξανθο, βαμμένη ΚΑΛΑ και έπαθα πλάκα
Εχω δει την Ιωάννα ατημέλητη και "αδιάφορή"
Εχω κάνει γαμήσια με την Ιωάννα που θα την είχαν βάλει ΧΑΛΑΡΑ σε καλό σπιτάκι στην Φυλής
Εχω κάνει γαμήσια με την Ιωάννα μέτρια προς κακά
Τι θέλω να σας πω...Αφενός είναι κρίμα το copy paste πρόγραμμα πρώτα ντε και καλα μουνί και ΜΕΤΑ κώλος (εγώ χαλιέμαι)
Επίσης είναι κυκλοθυμική/ασταθής σε βαθμό που το πως θα περάσεις μαζί της είναι σαν να πετάς νόμισμα στον αέρα και ότι κάτσει.
Γενικά πρέπει να έχει θέματα το κορίτσι μέσα της άρα (κυρίως αυτό) προτείνω λεπτούς χειρισμούς.
Επίσης στο σπίτι αυτό ως γνωστόν δουλεύει και η Μάγκυ η οποία κάθε φορά που την βλέπω να σαλονάρει είναι σαν τις σκλάβες σε κάποιο σκλαβοπάζαρο με αλυσίδες στο λαιμό! Χαχαχα!




Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 24, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
11.005
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, jik, SKEF και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού