Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 196 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την κοπέλα αυτή πάμε πολύ πίσω,απο τότε που ήταν στην Αλκιβιάδου 16Γ και την έχω ακολουθήσει σε όλα τα μαγαζιά που πάει και την πηδάνε.Είναι κοντή με αυθάδικο κωλράκι που το δίνει χωρίς ενδοιασμούς,τριάρι στήθος και εν γένει μια θετική παρουσία.Δεν είναι καμία μουνάρα ή καμία τσόντα,αλλά μια κοπελίτασα καθημερινή που της τον δίνεις άμεσα.Το πορνείο αυτό,δεν ξέρω.... Ίσως να έχει μια κάποια μιζέρια.Δεν πάει καλά η φάση εδώ.Πλέον κάνει συμπληρωματικά σε αυτό καθώς είναι στο 13 παραπάνω....Εν πάσει περιπτώσει,ο χώρος εμένα μου βγάζει μια κάποια αρνητικότητα.Τέλος πάντων,δίνω το εικοσάρικο και μπαίνω δωμάτιο,όπου ήρθε μετά απο μερικά λεπτά λόγω της όλης αναδουλειάς που υπάρχει.Ευγενική,ξεκίνησε λίγο social για το τι κάνω και πως πάω,μου είπε ότι γενικά γαμήθηκε ο Δίας και παράλληλα με χαίδευε σε διάφορα μέρη του σώματος.Κατόπιν ξεκίνησε μια πίπα καλή για τα γουστά μου και μου έφερε το μουνί της στην μουρη μου.Δεν της το γλύφω,αλλά μου αρέσει να με πιπώνει και να βλέπω τις ξεσκιμένες τρύπες της και να φαντάζομαι πόσα καβλιά πέρασαν απο εκεί.Εν πάσει περιπτώσει,με κάβλωσε σε σημείο εκρήξεως και μου πέρασε προφυλακτικό,όπου της είπα να κάτσει πάνω στο καβλί μου για να γαμηθεί με την κωλάρα της.Το έκανε και μάλιστα με λύσσα.Μετά απο λίγο την έβαλα στα 4,όπου έδωσε χαλαρότερο τέμπο και ήρθε το τέλος ωραία και ήρεμα όπως μου αρέσει.Έκατσε άλλα 2 λεπτά,είπαμε κάτι που με ρώτησε και ευγενικά με χαιρέτισε και έφυγε,

Θα ξαναπήγαινα;Ναι,αν και την έχω γαμήσει πάρα πολλές φορές,ίσως και πάνω απο 100.
Γιατί θα ξαναπήγαινα;Γιατί είναι σταθερά καλή στο γαμήσι και ευγενική σαν επαγγελματίας όσες φορές και αν έχω πάει,πράγμα πολύ σπάνιο στις μέρες μας σε εκδιδόμενες.
Όσοι γουστάρετε αυταρχικό κάνει και μάλιστα συναγωνιστές λένε ότι το κατέχει.
Εν πάσει περιπτώσει,να πάτε.Δεν θα πάει τσάμπα το 20αρακι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
8.006
Πόντοι:
7.865
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, Ημεδαπος , asdix και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού