Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 568 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τη ΧΡΙΣΤΙΝΑ την εχω επισκεφθεί αρκετές φορές ειναι μια τσιγγάνα με καλο σχετικά σωμα κ επιδόσεις είχα κανει παλιότερη καλή κριτική , μαζι της είχα καλές συνευρέσεις ΟΧΙ τίποτε τρελό αλλα σχετικά καλύτερο απο αλλα σώματα , έτσι και πρόσφατα (η ημερομηνία επίσκεψης ειναι καθαρά ενδεικτική ) την επισκέφθηκα με τις σχετικές χαιρετούρες κλπ . τσατσάς και κοπελιάς , χωρίς πολλά μπήκα στο 3 δωμάτιο με θέα την Μεγαλέκου και άρχισα να ετοιμάζομε για τα σχετικά πλυσίματα γδυσίματα κλπ , άνοιξα διάπλατα το παράθυρο διότι η μυρωδιά της κλεισούρας και έντονης τσιγαρίλας όπως κ οι 2 σπερματικοί λεκέδες στο σεντόνι, αρχικά κάπου με ξενέρωσαν, τι και αμα τοπα στην αλλοδαπή τσατσα ..... φωνή βοώντος εν τη έρημο ....Και μια επιπλέον αλλαγή, που διαπίστωσα ηταν οτι το στρώμα ( ειναι ενα φθαρμένο λιωμένο αφρολέξ ) απο το κρεββάτι ηταν τόσο γουβιασμένο κ φθαρμένο που με έπιασε η μέση ηταν σαν να έσκυβα ώρες (ηταν προφανές τις προηγούμενες φορές ηταν αλλο και δυστυχώς για κακή μου τύχη το άλλαξαν ).
Μα η...... τυχερή μου..... μερα δεν σταμάτησε μόνο εκεί ..... είπα τέλος πάντων δεν ειναι και το σπίτι σου μια σπερματέγχυση θα κάνεις να τελειώσεις .....η κοπελιά ήρθε σχετικά γλήγορα κ νευρικιά ( είπα απο μέσα μου ωχ εχει τα νεύρα της ) της ανάφερα για στρώμα κ σεντόνι γελώντας (νευρικά παλι κ τσαντισμένη )κούνησε το κεφάλι χαριτολογώντας τα προσπέρασε..... κ έπιασε δουλεια. Όπου έγιναν αντιληπτά ...... σπυράκια πολλά..... μα πολλά.... με έντονα σημάδια !!!! στα κολομαγουλά της αποτέλεσμα...... ΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ . Περιττό να αναφέρω οτι την σταμάτησα επί τόπου όπως ηταν ρωτώντας την τι ειναι αυτά μήπως ηταν κατι κολλητικά.
Απλα...... σπάστικα φοβερά !!!!!! είχε βαλει κάποιου είδους αλοιφή , και απο απόσταση δεν γινόντανε αντιληπτά τα σπυρειά κ τα άσχημα σημάδια, όπως κ λόγο του σκόπιμα ελλιπούς φωτισμού που υπάρχει στο δωμάτιο όπως και σε όλα αυτού του είδους τα σπίτια . Πλύθηκα ντύθηκα, απαίτησα κ πήρα πισω τα χρήματα, και έφυγα τάχυστα για να κανω μπάνιο αδειάζοντας ενα μπουκάλι cetavlon στην μπανιέρα με καυτό νερό και ενα καλο πλύσιμο ρούχων σε επίσης καυτό κ μεγάλο πρόγραμμα .
ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΘΩ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΖΟ
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΔΕΝ ΑΡΚΟΥΝ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΥΛΩΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΣ ΠΟΤΕ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΚΟΥΤΙ ..... εκείνη την ημέρα είπα στον ευατο μου να καθίσει φρόνημα διότι δεν ήξερα τι αλλο θα μου συμβεί........ ΚΑΝΤΕΜΟΜΕΡΑ ..... Money Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Υπηρεσίες
Κόστος
-10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 claimain, Masazonomaxos, Ημεδαπος και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Οκτωβρίου, 2020
Μόνο τα μισά λεφτά σου έδωσε πίσω;
22 Οκτωβρίου, 2020
Μήπως πήγες σε άλλον οίκο? " θέα την Μεγαλέκου" - Κόστος - 10€
Η τελευταία κριτική για Χριστίνα είναι πριν 4 χρόνια.
Είναι διπλό το κακό το να γράψουμε κριτική για άλλον οίκο.
Απόδοτε τα Καίσαρος Καίσαρι και τα του Θεού τω Θεώ
22 Οκτωβρίου, 2020
Μηπως εχεις βαλει λαθος διευθυνση μηπως εννοεις μεταξουργειο??
22 Οκτωβρίου, 2020
σημερα μπηκε και τα εκανε ολα λαθος Μεγάλο χαμόγελο
23 Οκτωβρίου, 2020
Καλά λαθοι γίνονται δεν θα του πάρουμε το κεφάλι του τύπου, δεν τρέχει τίποτα.
Στον ίδιο ήθελα να πω καλός έπραξε κ έφυγε κ να μην ανυσηχει, λογικά κάτι μεταδοτικό δεν πρέπει να ήταν.
23 Οκτωβρίου, 2020
Ρε αδερφακο.Ετσι όπως τα περιγράφεις και πολύ καθησες..Ημαρτον ρε πάνω απ' όλα η υγεία μας
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6