Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 206 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επιστροφή στα λημέρια της ηδονής και πρωινή επίσκεψη στη Μπάρμπορα με όρεξη για κωλαράκι. Μπαίνω στον οίκο, παραβλέπω ότι είχε άλλα δυο δωμάτια αναμονή, μπαίνω τρέχοντας στο τρίτο, φρεσκαρίζομαι στο νιπτήρα και περιμένω στωικά τα ξεφορτώματα των συναγωνιστών στη μούνα της ιέρειας. Έρχεται η μασκοφόρα καύλα, βγάζει το στρινγκάκι της και αρχίζει να νιαουρίζει πάνω απ το καβλί μου, ενώ μου τούρλωσε το μουνάκι της για γλείψιμο κλπ. Σαλιώνω δάχτυλο κι αρχίζω την εξερεύνηση εντός του κόλπου, ενώ εκείνη ταυτόχρονα με μαλάκιζε γλείφοντας λαιμό και ρώγες. Οταν έφτασε αρχίδια και ένα πέρασμα από προστάτη, ο πούτσος ανορθώθηκε ταχέως, τον άρπαξε στο στόμα κι άρχισε τα χλάπα-χλούπα, νιαουρίζοντας στο ενδιάμεσο κάθε διαδρομής. Είχε υγρανθεί για τα καλά, οπότε έλαβε παράγγελμα για καπότα και ίππευση. Εκεί πια, άρχισε να "σοβατίζει" το καβλί μου με τους χυμούς της, ενώ έκλεινε τα μάτια και με τράβαγε να της γλείψω τις καλοσχηματισμένες βυζάρες της. Και όπως είχα γίνει κάγκελο, της λέω να κατέβει για να μπω πίσω. Συνέχιζε να νιαουρίζει με παράπονο γιατί την έκοψα στη μέση μάλλον, αλλά δεν κρατιόμουν και με ελάχιστο σάλιο της τον κάρφωσε στην κωλάθρα της. Μιλάμε για "στοά της ηδονής", παιδιά. Τόσο σκληρή και την τράβηξε μέσα σαν απορροφητήρας ο κώλος. Δε με άφηνε ωστόσο ούτε να μπαινοβγαίνω (που λατρεύω) ούτε να της ανοίγω διάπλατα τα κωλομέρια, ενώ έβγαζε κάποια βογκητά, χωρίς ωστόσο να με επηρεάζει. Προς το τέλος έδωσα κάποιες τόσο γερές πουτσιές που νόμιζα ότι θα την κατέβαζα απ'το κρεβάτι (ευτυχώς και προφανώς, όχι). Παιδιά, να γαμάτε και να το ευχαριστιέστε όπως εγώ με την Μπάρμπορα. Βοηθά το μυαλό η εκτόξευση του σπέρματος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.175
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, Bonecrusher, Μινώταυρος 45 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2020
Πόσο χρονών ειναι η Μπαρμπορα? Ευχαριστώ ????
25 Σεπτεμβρίου, 2020
Πόσο χρονών υπολογιζεις την Μπαρμπορα συναγωνιστη?
28 Σεπτεμβρίου, 2020
Την υπολογιζω καπου στα 42-44
07 Φεβρουαρίου, 2021
Εκεί 45 την κόβω κι εγω
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4