Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 120 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Σονια την ειχα βαλει στοχο εδω και καιρο αλλα οταν την ειχα προτωδει η εμφανιση της δεν με επεισε να μπω.Τωρα ομως και υστερα απο δυο προσφατες κριτικες που ειχε την ξαναθυμηθηκα και ο στοχος κλειδωσε.Ετσι πηγα καρφι για Φιλιπιδου.Σονια λοιπον Αλβανιδα 31 ετων κοντουλα,χανθια,με καλο σωματακι με μπυροκοιλια ομως και μετριο βυζακι.Εμφανησιακα δεν λεει τιποτα το ιδιαιτερο αλλα οκ δεν θα αγορασουμε και οικοπεδο.Προγραμμα παιζουν ολα πλην πρωκτου.Μπλε εισητηριο στην Βουλγαρα τσα2 με τη βραχνη φωνη και βουρ στο δωματιο.Η Σονια ηρθε μετα απο λιγο πολυ ομιλητικη και ευδιαθετη.Ανταλλαξαμε ονοματα κλπ και αρχισε ο αγων.Ηρθε πανω μου μου εδινε φιλακια στο σωμα και μετα κατεβηκε στα αρχειδια και τα εγλυφε.Οταν ειχα ανορθωση και αφου με ρωτησε για πιπα και ειπα ανευ καποτας μου τον καθαρισε καλα με μωρομαντηλο και τον πηρε στο στομα της.Η πιπα της και το γλυψιμο αρχειδιων πολυ φιλοτιμο με φτυσιες κλπ αλλα εμενα προσωπικα δεν μου φανηκε τοσο ηδονικο.Οταν τελειωσε με την πιπα με καβαλησε και αρχισε να χοροπηδαει στον πουτσο μου.Εκει μετα απο λιγο τελειωσα.Αυτη οταν το καταλαβε προς τιμην της και προς εκπληξης δικιας μου, μου λεει κατσε να φερω αλλη καποτα να συνεχισουμε(οποτε οι αναφορες συναγωνιστων για αυτο το γεγονος αληθευουν).Ετσι οντως εφερε αλλη καποτα και αφου την εβαλα συνεχισα να την πηδαω αν και βεβαια ηξερα οτι δεν προκειται να ξανατελειωνα στα καπακια.Συνεχισα να πηδαω μεχρι να βαρεθω και να δωσω τελος στην συνεδρια.Δεν μου χει ξανατυχει απο τανα να προσφερθει να συνεχισει με αλλη καποτα υστερα απο τελειωμα οποτε ειναι προς τιμην της αυτο και δειχνει οτι δεν ειναι σκληρη επαγγελματιας που την νοιαζει μονο να αρπαξει τα φραγκα.Εν κατακλειδι μου φανηκε η Σονια πολυ τιμια αλλα για καποιον λογο μου αφησε μια γευση οχι ιδιαιτερα ηδονικη ειχα την εντυπωση οτι εκανα σεξ με τη γυναικα μου ενα πραγμα.Γι αυτο δεν ξερω αν θα επαναληφθει η συνουσια μαζι της...

Υ.Γ Δεν φοραγε κανενας απο τους δυο φιμωτρο...εεε μασκα ηθελα να πω. Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
305
Likes:
4.607
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GiannisKolobaras, baroc, openmind33 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2020
Υ.Γ Δεν φοραγε κανενας απο τους δυο φιμωτρο...εεε μασκα ηθελα να πω.


Ναι! Που πας χωρίς μασκοΦΙΜΩΤΡΟ ρεεεεεεεεεεεεεεεεεέ...... Χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
21 Σεπτεμβρίου, 2020
Ξηγιέται καλά η Σόνια. Δεν κλαίς τον οβολό σου.
21 Σεπτεμβρίου, 2020
Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3