Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεταμεσονύκτιες καύλες, μετά από ποτά με παρέα και γραμμή στον εν λόγω οίκο για να εκτονωθούμε. Γύρω στις 02.30 ΠΜ ηρεμία στην φυλής. Ανεβαίνω στον 1 οροφο. Βγαίνουν δύο μιλφάκια. Η Κριστίνα και η Νέλλη. Η Κριστίνα αδύνατη ψευτοξανθιά , που την γάμησα και αυτή σ άλλη επίσκεψη και θα ανεβάσω κριτική, και η Νέλλη, καστανή χοντρούλα με ωραίους βύζους. Διαλέγω την Νέλλη λόγω βυζιών. Δίνω το μπλέ. Μπαίνω πλύσιμο στην περιοχή καθόσον το ίδρυμα διαθέτει ντους και ξαπλώνω. Ερχεται η μικρά, γδύνεται και αρχίζει να με γλύφει στο στήθος κοιλιά κλπ. Καθαρίζει την περιοχή και αρχίζει ακάποτη πίπα, καλή με γλύψιμο κάτω από το μανιτάρι. Φιλάκια μόνο στα δίδυμα. Καλή η πίπα της αλλά όχι τόσο καλή όσο της Ιωάννας στο Φ69Β που γουστάρει να γλύφει @@χιδια. Πέρασμα προφυλακτικού και κάθεται πάνω μου. Καλή αίσθηση του μουνιού. Ιεραποστολικό και οι γάμπες της στους ώμους μου να μπαίνει όλος ο πούτσος. 'Οσο την γάμαγα την φίλαγα και δεν έλεγε όχι. Ηθελε φιλιά με γλώσσα. Εκείνη με χαίδευε στα χέρια και στο στήθος. Πολύ καυλώνω όταν η γκόμενα με χαιδεύει όταν την γαμάω. Το ψιλοαπέφευγα αλλά μου άρεσε και μένα να την γαμάω και γλωσσόφιλο, Φυσικά έχυσα μέσα της. Καλή επίσκεψη, τίμια κοπέλλα, πέρασα πολύ καλά και μετά κοιμήθηκα σαν πουλάκι. Η τσατσά ευγενική δεν μας ενόχλησε
Σημ, Η τηλεόραση δεν δούλευε. Αν έχει αναμονή πάρτε το κινητό σας για καμιά τσόντα όσο περιμένετε, συναγωνιστές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2020
Όνομα κοπέλας
Νέλλη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
925
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The Keeper, panagos7, Ημεδαπος και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2020
Επαναλαμβανιμενη
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 201520
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1