Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 102 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εδω και μερες ηθελα να δοκιμασω την μιλφαρα τη Μπαρμπορα για την οποια πολλα ειχα ακουσει αλλα δεν ειχε τυχει να την παρω ποτε.Ετσι αφου εμαθα οτι απο χτες γυρισε στο ποστο της στην Βεργας τσουπ πηρα το αμαξι και βουρ στο στενο της ηδονης.Την πετυχα στο πανω καθοτι απογευμα(τα πρωινα ειναι στο κατω).Στο σαλονι περιμενα λιγο και υστερα απο δυο λεπτα εμφανιστηκε μονη της χωρις την τσα2.Ειδα ενα ωραιο καβλιαρικο μιλφ με βυζαρες μεγαλες σιλικωνατες και ελαφρα πεσμενες,σωμα με πιασηματακια,προσωπο με γωνιες καβλιαρικο,μαλλι μακρυ,ηλικια κοντα στα 40 μαλλον και επισης μαλλον Αλβανιδα.Ωραιο οπτικο πακετο για τα γουστα μου.Προγραμμα δεν ειπε αλλα λεει περνα μεσα και θα δεις.Εγω επειδη ειχα παει διαβασμενος ηξερα τι να περιμενω οποτε μπηκα αμεσως.Το δωματιο παλαιου τυπου αλα Μεταξι αλλα καθαρο με τα απαραιτητα χαρτι,αντισηπτικο κλπ.Η μιλφαρα ηρθε μετα απο λιγο μεσα τσιτσιδι με το μουνι αξυριστο πραγμα το οποιο γουσταρω πολυ.Εκανε κατι σαν πασαρελα μπροστα απ τον καθρευτη χαιδευοντας τις βυζαρες της ενω παραλληλα κοιτιοταν στον καθρευτη.Οταν ηρθε προς τα εμενα επαιξα με τα βυζια της και τα εγλυψα λιγο.Μετα περασαμε στο κρεβατι οπου παιχτηκαν διαφορα προκατ για ζεσταμα.Ειχε ταση για φιλια κλπ αλλα δεν ενεδωσα και αφου το καταλαβε προσαρμοστηκε σε αυτο.Με ρωτησε για πιπα και ειπα ανευ οποτε ξεκινησε το τρομπονι.Η πιπα τεχνικα ειχε δοντι και επισης επικεντρωνοταν στο κεφαλι πιο πολυ,το βεντουζαρε με τις χειλαρες της.Εγλυψε και ρουφαγε φυσικα και αρχειδια αλλα και κει της ξεφευγε λιγο δοντι.Επισης εγλυψε και πιο χαμηλα οποτε την διευκολεινα ανοιγοντας λιγο τα ποδια μου Κουλ .Στη συνεχεια μου εκανε και ισπανικο με τους βυζους.Στο κυριως πιατο την πηρα ιεραποστολικα απο μουνι σε διαφορες παραλλαγες.Υστερα της ζητησα κωλο τον οποιο μου εδωσε απλοχερα στην σταση του ιεραποστολικου.Καθως την καρφωνα της εβαζα και δαχτυλα στο στομα.Αντεχε στο κωλογαμησι ομως επειδη κουραστηκα εβγαλα καποτα και αρχικα μου τον επαιζε και οταν ειδε οτι κοντευω να χυσω με πιπωσε για να τα στραγγιξει ολα.Ετσι αφου αδειασα και τον γυαλισε σηκωθηκε να τα φτυσει.Την ωρα που ολοκληρωνα χτυπησε η πορτα απ την τσα2 Θυμός .Με λιγα λογια πολυ δυνατη συνευρεση με ενα δυνατο μιλφ την οποια απορω πως δεν ειχα παρει τοσο καιρο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
305
Likes:
4.607
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 EH2018, alpula, Ημεδαπος και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2020
Αλβανιδα ειναι?Ντροπή: Καπου σε αλλη κριτικη αναφερθηκε οτι ειναι Τσεχα!:
21 Αυγούστου, 2020
Κοιτα συνηθως αυτα τα δυο πανε μαζι ολες οι Αλβανιαρες για Τσεχες πασαρονται.Εγω το Αλβανιδα το εγραψα συμφωνα με το τι ειδαν τα ματια μου, δεν την ρωτησα τι ειναι(που προφανως Τσεχα θα ελεγε)δεν με νοιαζει κιολας και εξωγηινη να ειναι αρκει να κανει καλο σερβις...
22 Αυγούστου, 2020
Δεν έχει τίποτα να την παραπέμπει σε Αλβανίδα ... νομίζω
22 Αυγούστου, 2020
Συναγωνιστή ειναι από την Τσεχία η Βαρβάρα. Από τα πιό δυνατά στανταράκια μου !!!
22 Αυγούστου, 2020
Μπράβο παιχταρά!! Μεγάλο χαμόγελο
Η Βαρβάρα -άσχετα από καταγωγή- είναι η ΜΟUNAρα που φχαριστιέμαι να ξεκωλιάζω
22 Αυγούστου, 2020
Ως τσεχα αυτοσυστεινεται αλλα εχω τις αμφιβολιες μου λογω προφορας η οποια ειναι βαρια.Οταν την ακουσα πρωτη φορα την περασα για βουλγαρα.
Αλβανιδα δε νομιζω να ειναι παντως.
Ανεξαρτητως καταγωγης ειναι πολυ καλη και τιμαει το 20αρικο.
22 Αυγούστου, 2020
Από τους παλιότερους εδώ μέσα έχει αναφερθεί ότι είναι από Βουλγαρία, αλλά σημασια δεν έχει η καταγωγή που γράφει η φυλλάδα της ταυτότητας αλλά το ότι είναι τύπισσα.
22 Αυγούστου, 2020
Απο οπου και να ναι ειναι πολυ καλη το μονο σιγουρο παιχτες μου... Κουλ
23 Αυγούστου, 2020
Πρωινά που την βρίσκω; παιδιά κατατιπιστε με λίγο με διεύθυνση και αριθμό έρχομαι από Κύπρο και δεν ξέρω από τα μπουρδελα της Αθήνας, αυτή θέλω να την δοκιμάσω
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9