Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για το ονομα δεν ειμαι 100% σίγουρος αλλα ταίριαζε με τα χαρακτηριστικά που διάβασα σε άλλο σχόλιο. Η κοπελα ειναι μικρόσωμη με σωστό μέγεθος βυζιού κανονικού μεγέθους. Πίπα της ειπα να κάνει χωρίς καπότα και είπε πως δεν επιτρέπετε αλλα το έκανε. Την ώρα του σεξ με φιλούσε στο λαιμό και στα χείλια. Την εβαλα στα 4 και ηθελα πολυ να την παρω απο κωλο και πάλι καλά δεν είπε οχι στην επιθυμία μου. Οταν τελείωσα δεν με άφηνε να φύγω και αρχίσαμε να παίζουμε μεχρι που καυλωσα αλλα δεν ειχε αλλες καπότες και ετσι μου εκανε μια πίπα και της τα εδωσα στο στομα. Σίγουρα θα ξαναπάω γιατι ηταν τρομερή για τα γούστα μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κριστίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , black crow

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2020
Μήπως την λένε Νελλη και οχι κριστινα,με τατουαζ στο χερι?
21 Αυγούστου, 2020
Εν μέσω πανδημίας κορονοϊού, φιλιά στο στόμα σε μπουρδέλο !!!!!!!
21 Αυγούστου, 2020
Να πήρε κώλο από τη Νέλλη? Αποκλείεται..

Αν μπορεί ας μας πει πόσον ετών ήταν η κοπέλα
22 Αυγούστου, 2020
Σιγά ρε τύπε,κώλο της πήρες??,ελέυθερο τσιμπούκι της έδωσες??,τελείωσες δέυτερη φορά στο στόμα της??.....μήπως ήρθε και σπίτι σου να σου μαγειρέψει μουσακά?????? Απο χιλιόμετρο βρωμάει πως το σχολιό σου είναι fake.Έλεος
22 Αυγούστου, 2020
Η μικροσωμη 24χρονη Νελλυ δεν δινει κωλο, ουτε φιλια και ειναι της ξεπετας.Δεν αξιζει Η Κριστινα μπορει. Την ειδα. Δεν την πηρα γτ δεν μου αρεσε. Στο σαλοναρισμα η τσατσα δεν είπε για κωλο.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5