Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 148 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Eπισκεψη στη Βικτωρια μιας και ηθελα μια καλη πιπα για να αδειασω.
Η βικτωρια ειναι μια γκιλφ Ρωσσιδα 50+.
Απο εμφανιση δε λεει απολυτως τιποτα.
Το σωμα της ειναι χαλαρο πλαδαρο κρεμασμενο με παραπανισια κιλα ενω το προσωπο της αδιαφορο.
Εχει ξανθα μαλλια δεμενα κοτσο και 3αρια βυζια.
Ο χωρος αρκετα καθαρος ενω ο τσατσος μου υποσχεθηκε ανεση χρονου μιας και την ωρα που πηγα δεν ειχε κινηση το μαγαζι.
Εισοδος της Βικτωριας στο δωματιο οπου εκανε κινηση να βγαλει το ροζ
κομπινεζον που φορουσε.
Την ενημερωσα οτι δε θελω να κανουμε σεξ αλλα μονο να απολαυσω την καλη πιπα της οπως εχω ακουσει.
Η Βικτωρια δεχτηκε μετα χαρας.
Ξπλωμενος οπως ημουνα μου περασε το μαξιλαρι κατω απο τη μεση για να εχει ανεση κινησεων.
Αρχισε δυναμικα με ενα δυνατο γλειφοκωλι με πολυ σαλιο και ρουφηγμα.
Η γλωσσα της στριφογυριζε πανω στην κωλοτρυπα μου και μου προσεφερε
απεριοριστη ηδονη.
Επειτα η Βικτωρια μου εκανε μιας εκτεταμενης διαρκειας αρχιδογλειψιμο
οπου κυριολεκτικα μου τα μουλιασε απο το πολυ γλειψιμο.
Ειχαν περασει πανω απο 7-8 λεπτα και η Βικτωρια ακομα δεν ειχε βαλει ακομα την πουτσα μου στο στομα της οποτε αρχισα να ανησυχω λιγακι για το αν θα προλαβω να χυσω.
Ξαφνου μου αρπαζει τη πουτσα και τη βαζει στο στομα της πιπωνοντας την δυνατα.
Πιπαρα με πολυ σαλιο δυνατο ρουφηγμα και ανετο deepthroat για μια ιεροδουλη με την εμπειρια της.
Το χυσιμο δεν αργησε να ερθει αφου ολη η προεργασια που εγινε με το γλειφοκωλι και το αρχιδογλειψιμο με ειχαν φτιαξει απεριοριστα.
Καραχυσιμο στο στομα της οπου ρουφηξε και την τελευταια σταγονα ρουφωντας δυνατα το πουτσοκεφαλο.
Πραγματικα τα ποδια μου ετρεμαν εκεινη τη στιγμη.
Μετα το στραγγιγμα πηγε στο νιπτηρα οπου τα εφτυσε.
Παραμονη λιγο πανω απο 10λπετα στο δωματιο χωρις καμμια ενοχληση απο τον υπηρεσια.

Σιγουρα οποιος θελει να διαθεσει ενα δεκαρικο στη Βικτωρια μονο για πιπα ειναι βεβαιο οτι θα το καταευχαριστηθει και πιστευω οτι αξιζει να το κανετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.664
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, Bonecrusher, sweeper και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2020
Μια απτα ιδια φιλε! Εμενα ομως πηγε να τελειωσει νωρις και την εκοψα, την εστησα στα 4 και της τον εβαζα για 1 λεπτο, και επειδη το θεαμα δεν με συγκινουσε ιδιαιτερα Κουλ αρχισε να μου πεφτει η πουτσα, ετσι ωστε να την ξαναβαλω να πιπωσει απτην αρχη. Τιμιο δεκαρικο αλλα ναι, μονο πιπα εκει
20 Αυγούστου, 2020
μονο για πιπα και αυτη οταν εχει ορεξη και οχι οταν ειναι σε δευτερη βαρδυα γιατι ειναι κουρασμενη και ειναι ξεπετα σχετικα με το κολαρακι που δινει ειναι χαλαρω απο το δυνατο σφυροκοπιμα και μπορει να σε πιασουν τα γελια απο τη χαλαρωτητα οπως εμενα και να σου πεσει .
B
black007
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2