Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 218 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Τελικα οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος και αυτο το ειδα σημερα που πηγα στο φωκαίας 25 πανω και ειδα μια κοπελα που πραγματικα θα πρεπει να εχει παιξει σε τσοντα διοτι ειχε εμφανιση πορνοσταρ και αναλυω οτι λεω ηταν σχετικα ψυλη μαυρα μακρια μαλια μελαμψη με σιλικονατα 3αρια βυζια και μεγαλο κωλο και απο οτι μου ειπε ειναι απο Βενεζουελα μεχρι εδω καλα διοτι με το που μπηκε στο δωματιο γυμνη ( ενω στο σαλονι ηταν με ολοσωμο μαγιο) εχει και ενα τατουαζ στο αριστερο μπουτι η επεμβαση ειναι ορατη κατο απο τον μαστο λοιπον με το που ερχεται διπλα μου της πιανω απαλα το βυζι και μου πεταει το χερι μου λεγοντας οτι δεν της αρεσει να τις πιανουν τα βυζια το μονο που εκανε εκει ηταν να μου τα δωσει να τις γλυψω λιγο τις ρογες ενω μου επιανε τον πουτσο, μετα ανοιξε την καποτα και πηγε να μου την φορεσει εγω τις ειπα οτι θελω γυμνο τσιμπουκι και αφου μου μυρισε τον πουτσο μου τον πηρε στο στομα και αφου μου εκανε μια αεροπιπα λιγων δευτερολεπτων μου φορεσε καποτα μου ξανακανε πιπα λιγων δευτερολεπτων και μετα μου λεει για πισωκολλητο εγω της λεω να ανεβει πανω μου και αυτη ανεβαινει με την πλατη γυρισμενη σε μενα το μονο καλο εκει ειναι οτι χουφτωνα την κωλαρα της εκατσε λιγο και σηκωνεται απο μονη της και μου λεει παλι πισωκολιτο σηκωθηκα και εγω και την πηρα πιισωκολλητο αυτη ειχε μηδεν συμμετοχη ειτε πηδαγα επιπλο τι αυτη ενα και το αυτο και αφου τελος παντων εχυσα σηκωθηκε απαθης και εφυγε χωρις να πει κατι.
Και εδω θελω να πω κατι οτι μια πολυ εμφανισιμη κοπελα συνηθως ειναι επιπλο στο δωματιο διοτι ξερει οτι λογο της εμφανιση της θα μπουν πελατες να την παρουν ασχετα εαν δεν την ξαναπαρουν ποτε ξανα σου λεει θυματα υπαρχουν και θα με περνουν ενω μια που δεν εχει εμφανιση ή ειναι μεγαλη σε ηλικια θα κανει οτι ειναι δυνατον για να σε κρατησει πελατη επειδη ξερει οτι δεν ειναι εμφανισιμη οποτε θα προτιμη σει να εχει στανταρ πελατες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2020
Όνομα κοπέλας
Καρολάιν
ANDREIOS
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.694
Πόντοι:
6.255
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Ημεδαπος , quaresma17.6 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2020
Έτσι είναι φίλε στις τελευταίες σειρές είναι η ουσία.. Αυτό
που λες ισχύει και με τις γκόμενες έξω που οι λεγόμενες μουνάρες είναι αστερίες στο κρεβάτι! Γερο-μύστης
K
kostasfrg
03 Αυγούστου, 2020
Συναδελφε συγνωμη για το σχολιο μου αλλα μη τρελαθουμε κιολας.Απο που και ως που η Καριολαιν θεωρειτε ωραια γυναικα?Δηλαδη τι το ωραιο εχει πανω της?Ξερετε εδω μεσα διαβαζουν πολλοι συναγωνιστες και οταν πανε για να δουν την κορασιδα ξαφνικα οι ωραιες που λετε βγενουν τρελλα μπαζα.
Τα βυζια της σιλικονη και μαλιστα πολυ κακη δουλεια απο τον πλαστικο χειρουργο.
Το σωμα της? ενταξει εδω γελαμε
Ενα απο τα μεγαλυτερα μπαζα της οδου Φωκαιας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2