Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 273 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν το σκέφτηκα και πολύ. Στο κάτω κάτω έχω κλάψει τόσα και τόσα ευρώ και δρχ. δεν θα κολλήσουμε σε 20€
Κατεβαίνω Λιοσίων να δω τη Σαμάνθα. Πήγα με το Typhoon το εικοσαετίας, γιατί η περιοχή δεν αστειεύεται.
Ανεβαίνω τις σκάλες, χτυπώ το κουδούνι και περιμένω. Ανοίγει η πόρτα, περνάω μέσα και έρχεται η πολύ ευγενική κυρία της υποδοχής. Μου λέει για τη κοπέλα, πως κάνει τα πάντα εκτός πρωκτικού και όλα με προφύλαξη. Μου τόνισε πως είναι μοναδικής ομορφιάς. Έρχεται η Σαμάνθα, πολύ ευδιάθετη και με χαιρετάει στα Ελληνικά και μου σκάει και ένα χαμόγελο. Να μην τα πολυλογούμε, περνάω στο δωμάτιο, αφού έδωσα το μπλε χαρτάκι.
Ζήτησα πετσέτα για ένα φρεσκάρισμα και μου έδωσαν μια αλλά μικρή. Το δωμάτιο σχετικά καθαρό, αλλά όχι τέλειο. Για τη περιοχή μια χαρά.
Μετά από κάνα 7/8 λεπτο σκάει μύτη το μωρό. Όντως είναι κορμάρα γυμνασμένη, με 3αρι φτιαχτό βυζί (καλό στην αφή) δεν είναι ψηλή, έχει ωραία χαρακτηριστικά προσώπου. Με λίγα λόγια γυρίζουν κεφάλια στο πέρασμά της.
Έχει μάθει κάποια ελληνικά της δουλειάς (πίπα, καπότα, κωλο, μωρό μου, ναι)
Βγάζει τα εσώρουχα και έρχεται πάνω μου σαν b2b χωρίς λάδια όμως. Φιλάκια πεταχτά κι απ τους δύο (όχι στόμα) δέχεται χέρι ήπιο, αρκετό παίξιμο με τους βύζους και η ανόρθωση είναι γεγονός. Περνάει το προφυλακτικό και ξεκινάει πίπα ή κάτι σαν πίπα. Προφανώς δεν γνωρίζει ή δεν θέλει. Ούτε λάστιχο να φούσκωνε με τρόμπα!!!
Όπως και να χει, η σημαία δεν έπεσε. Την σταματάω και της λέω να τη γαμήσω. Προφανώς το κατάλαβε και πήρε και έβαλε κρέμα (μετά δεν κατάλαβα γιατί) Στήνεται στα 4 και η θέα είναι μοναδική, απίστευτο στήσιμο!!! Πάω να το βάλω και φεύγει μπροστά. Συνεχίζω και πέφτει τελείως μπρούμυτα με ελαφρώς σηκωμένο το κώλο. Προσπαθώ να το βάλω και αυτή να φωνάζει ναι μωρό μου, έλααααα νααααααιιιι????????
Εγώ να κάνω κινήσεις για να μπει κι αυτή να σκούζει σαν δαιμονισμένη!!!!
Έδειχνε τόσο αληθινή η όλη φάση σε συμμετοχή, που στο τέλος έχυσα και μ άρεσε. Τι να πω!!!!
Δεν έφυγε αμέσως. Πήρε χαρτί έβγαλε τη καπότα και πήγε να με καθαρίσει, αλλά δεν την άφησα.
Ασπαστήκαμε στα μάγουλα και χαιρετηθήκαμε.
Όχι δεν το μετάνιωσα, αλλά δεν ξέρω αν θα ξαναπάω. Είναι κούκλα η άτιμη, αλλά και πολύ έξυπνη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2020
Όνομα κοπέλας
Σαμάνθα
Marcus77
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.537
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Constantinos27, Ημεδαπος και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2020
ειναι αραγε η "σαμανθα" πανεξυπνη ή μηπως εσυ δεν εισαι αρκετα εξυπνος; Χμμμ;
βαζεις Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας:9.0
ενω μας περιγραφεις μια ομορφη φολα....
27 Ιουλίου, 2020
Με αυτη την περιγραφη, κουτοπονηρη φαινεται και οχι εξυπνη
28 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για μένα δεν ήταν φόλα. Μου άρεσε. Γι αυτό πήγα και θα ξαναπάω. Εξαρτάται τι ζητάς. Αυτό το καιρό θέλω φωνές και κορμι θανατηφορο!!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3