Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 568 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πρώτη φορά που κάνω σχόλια
1 δωμάτιο έχει.
Με το που μπήκα η κοπέλα ήταν όρθια, αρκετά όμορφη,αδύνατη, μελαχρινή ,διαχυτικη στο σαλόνι για άλλη και αλλού πήγαινα δεν τη βρήκα οπότε ήμουν στο ψάξιμο. Ο.κ αρκετά εμφανησιμη αν είναι φόλα ας δοκιμάσω...
Μετά από λίγο ήρθε. Την ξάπλωσα και ξεκίνησα τα προκαταρκτικα, υπέροχο καθαρό καλο σχηματισμενο μουνι. Λοιπόν. Συμμετοχή μηδέν. Την αγγίζεις και μουγγριζει αφού ήθελα να σταματήσω να δω αν θα συνεχιζε να μουγγριζει, ακαποτο δεν κάνει φιλιά δεν, καθόλου ευχαριστημένος.
Οχι δεν θα ξαναδοκίμαζα μαζί της
Για μένα φόλα, για άλλους δεν ξέρω.
Καλό βράδυ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2020
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
63
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μινώταυρος 45, Marcus77, Επιρρεπής και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουλίου, 2020
Αυτή την είχα πάρει πολυ προ κορονοϊού... μπορεί κι ένα χρόνο πριν. Την πέτυχα να περπατάει από Αριστοτέλους προς Φωκαίας και μπήκε στο 27β. Φορούσε σορτσάκι, αθλητικό παπουτσάκι, μαύρο τιραντάκι και άβαφτη. Από τα δροσερά κοντοπούτανα μουνάκια της διπλανής πόρτας που βλέπεις στο δρόμο κάθε μέρα. Πολύ όμορφη. Έκανα μια βόλτα και μπήκα στο 27β όπου αντίκρυσα μια άλλη κοπέλα, εμφανώς ψηλή (λόγω των πορνομποτών που φορούσε με τους πενταπλούς πάτους!), βαμένη και πολύ πουτανέ, σε σχέση με το κοριτσάκι που είδα στο δρόμο 10 λεπτά πριν! Επειδή είναι μούναρος και με καβλάντισε αρκετά έκανα κι εγώ το λάθος και μπήκα. Δεν κάνει σχεδόν τίποτα! Έχυσα επειδή είναι μουνάρα πιτσιρίκα. Έκτοτε, την πέτυχα αρκετές φορές ακόμα αλλά λάκισα! Πλατύ χαμόγελο
Μ
Μπαρμπαπήδουλας
25 Ιουλίου, 2020
Προσπαθησε να ενημερωνεσε απο την ημερησια και απο ατομα που εχουν κοντα στα δικα σου γουστα και μην ρισκαρεις δεν αξιζει.Σε καταλαβαινω και σε πιστευω οτι η κοπελια ητανε φολαρα αλλα να ηξερες ποσες φολες απανωτες εχουμε αντεξει.Μεινε ακμαιως
25 Ιουλίου, 2020
Πάντα έτσι ήταν η κοπέλα αυτή βιαστική άρπα κόλλα το 20€ο να αρπάξει και δρόμο κλασική περίπτωση Ρουμάνας φολας.
Από τις πλέον χειρότερες σκέτη κοροϊδία φαίνεται κιόλας από τον τρόπο που βγαίνει στο σαλόνι ότι όποιος κάνει το λάθος να περάσει απλά θα βγει ξενερωμενος έχοντας πετάξει 20€πουλα στον κουβα
26 Ιουλίου, 2020
Εχθες που εκανα μπουρδελοτσαρκα 26/07/20 σαββατο βραδυ μεταμεσονυχτια την ειδα στον συγκεκριμενο οικο που οντος διαχυτικη στο σαλονι σε κανει να θες να περασεις ασε που ειχα και την τσατσα να μου λεει νεα κοπελα και μενα να τις εξηγω πως δεν ειναι νεα στο χωρο αλλα την θυμαμαι πριν αρκετους μηνες.Καλο καυλακιη κορασιδα ομορφη πουτανι κοντοπουτανο αλλα απο οσο θυμομουνα οταν την ειχα γαμησει δεν ητανε κατι αξιολογο ουτε καν.Σε εμενα θυμαμαι που με παροτρυνε να τελειωσω και αυτα με ξενερωνουν οποτε και την απεριψα.Δεν ξερω αν εχει κατι αλλαξει τωρα αλλα μου φαινεται πως ειναι τα ιδια οπως παλια.
30 Ιουλίου, 2020
και γω μια φορα που την πηρα ετσι απο περιεργεια φολα βγηκε αλλα πολυ περιεργο...οποια ρουμανα εχω παρει,μου εχει βγει φολα εκτοτε τις αποφευγω για καλο και για κακο..και ειναι οντως πολυ ομορφες αλλα δεν κανουν για τανες
NN
nik neos kosmos
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5