Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 78 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατέβηκα στοχευμένα για την Τζώρτζια παρκάροντας την άμαξα εξω από το εν λόγω τσαρδί, κατηφόρισα τη Διδύμου και μπήκα στο 8 όπου ένας πενηντάρης μπάρμπας βρισκόταν στην αναμονή, η Τζώρτζια μέσα από το κουρτινάκι μιλούσε στο κινητό και μας έγραφε στη μούνα της αφήνοντας μόνο τον αστράγαλο με το τατουάζ και το πέλμα με το πορνοτάκουνο να διαφανούν, πολύ νουαρ και ερωτική σκηνή που σκέφτομαι να τη βάλω στο επόμενο βιβλίο, όταν εδέησε επιτέλους να βγει ο μπαρμπας απασφάλισε πρώτος δίνοντας το παράβολο, δεν βαριέσαι είπα από μέσα μου, κάνω μια τσάρκα και αν είναι επιστρέφω.
Ξαναβγήκα Φυλής και έξω από κει που είχα παρακάρει το κάρο είπα να περάσω από περιέργεια, στο σαλόνι με υποδέχτηκε τσίτσιδη η Αλεξάνδρα, πετίτ λυγερό κορμάκι, μικροσκοπικό κωλί, πονηρόφατσα που της δίνει ακόμα πιο σκέρτσο η λίγο στραβή οδοντοστοιχία, το μουνάκι της διπλανής πόρτας με λίγα λόγια ή αθώα φοιτήτρια στο αμφιθέατρο. Μπήκα χωρίς δεύτερη σκέψη...
Στα του αγώνα μπήκε χαμογελαστή, τρίβοντας το λυγερό κορμάκι της πάνω μου, ο σωματότυπος της είναι τέτοιος που φάνταζε σαν πούπουλο που γαργαλούσε της ερωτικές απολήξεις, ενώ ήδη κάγκελο όπως μου τον είχε κάνει την έστησα στα τέσσερα μετά από μια διεκπεραιωτική πίπα, απ' ότι κατάλαβα δεν αντέχει στις γρήγορες στροφές αλλά και εγώ εχώ κάτι χρόνια από τότε που πούλησα τη Giullieta. Στο ρυθμό που έδωσα προσαρμόστηκε μια χαρά και το τέλος ήρθε σχεδόν νομοτελειακά.
Συμπερασματικά γλυκό πιπινάκι γάλακτος με το οποίο δεν θα κλάψεις τα λεφτά σου αλλά ούτε επιφυλάσσει εκπλήξεις. Υγιαίνετε Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 21, 2020
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.341
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The Keeper

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού