Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ειμαστε και εμεις, η κατηγορια συναγωνιστων,που ενδιαφερεται μονο για το τσιμπουκι..εμενα προσωπικα δε μ ενδιαφερει αν η κοπελα ειναι μοντελο η αν εχει κορμαρα, αρκει να εχει αυτο το κατι που θα μου καυλωσει το μυαλο και που θα κανει καλα τη δουλεια της. μια τετοια περιπτωση ειναι και η λιζα..μετα απο κριτικες την εψαξα αρκετες φορες αλλα μεχρι χθες δεν την ειχα πετυχει. κατα τις 3 30 το βραδυ ο οικος ηταν αδειος, η τσα μου λεει εχουμε τη λιζα οποτε λεω επιτελους εδω ειμαστε..οταν την ειδα(με επιθετικο σαλοναρισμα)δε μου γεμισε το ματι,δεν ειναι η κοπελα που θα την δεις και θα πεις ουαου(μεταξυ μας τωρα ποσες ειναι αυτες..)σκινι κορμι και προσωπο μετριο, επειδη ομως ειχα παει στοχευμενα για αυτην και την πιπα της και αφου επιτελους ηταν εκει ,δεν το πολυσκεφτηκα,εδωσα το μπλε κ περασα στο δωματιο. η λιζα ειναι λιγο τρελοκομειο ,οποτε αν δεν εισαι αουγκανος και το εχεις λιγο,βοηθαει κατευθειαν να δημιουργηθει μια ευχαριστη ατμοσφαιραΈρωτας αρχιζουμε λοιπον τις μαλακιουλες και τα γελακια οποτε ημουν σχεδον βεβαιος οτι ολα τα υπολοιπα θα πανε καλα..και ετσι εγινε..η λιζα επεσε σαν αρπαχτικο πανω στο κορμι μου κ αρχισε τα φιλακια και τα χαιδολογηματα παιζοντας μου τον πουτσο που ειχε γινει πετρα..οταν τον πηρε στο στομα της εχασα το φως μου..μπουκωνε με μανια ολο το καυλι μεχρι κατω χωρις χερια και μαλακιες.καποια φαση ανοιγει προφυλακτικο να μου περασει για γαμησι εφαγε ομως ακυρο και συνεχισε το μπουκωμα αδιαμαρτυρητα..εντομεταξυ ,κατα τη διαρκεια,εγω ψιλοσυνεχιζα τη συζητηση που ειχαμε πριν και αυτη μπουκωμενη προσπαθουσε να μιλησει ,γεγονος που με καυλωνε ακομη περισσοτεροΝαι!ολα πηγαν τελεια εκτος απ το γεροντολαχανο την τσατσα που καποια φαση στο 10 λεπτο ουρλιαξε εξω απ την πορτα "λιιιιιιζα" και που την γραψαμε κ οι 2 στα αρχιδια μας. η λιζα θα γινει στανταρακι απο δω κ μπρος και μου ειπε πως πλεον θα δουλευει κανονικα ολες τις μερες. επισης, παρακαλω τους συναγωνιστες που εχουν το ιδιο παθος(deep throat κτλ)να παραθεσουν κοπελες και εμπειριες! καλα να περνατε μαγκες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 17, 2020
Όνομα κοπέλας
Λίζα
livaja
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
832
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, macan, perseas και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού