Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 211 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παλια καραβανα στο Μεταξι η Ντιανα, σταθερη σε αυτον τον οικο δε θυμαμαι να την εχω δει να δουλευει πουθενα αλλου.
Η κορασις ελειπε σε ολη τη διαρκεια της καραντινας στη χωρα της την τιμημενη Ρουμανια.
Η Ντιανα ειναι μια κοντη κορασιδα οχι νανος βεβαια, το μαλλι της ισιο μεχρι τους ωμους ξανθο προς πλατινε χρωμα.
Η ηλικια της περιπου 26-27 ετων.
Το προσωπο της ειναι συμπαθητικο με καποσες ελιες να το κοσμουν χωρις να το κανουν αντιαισθητικο.
Το κορμι της ειναι αρκετα καλο.
Ωραια κολωμερια τουρλωτα χωρις κυτταριτιδα.
Επιπεδη κοιλιτσα χωρις πατσοκοιλιες.
Το μονο μειονεκτημα της ειναι το στηθος το οποιο εχει χασει την αιγλη που ειχε παλιοτερα.
Ειναι 3αρι πεσμενο και ελαφρως νερουλο. Πιο παλια ηταν τσιτα το βυζομπαλο ολοστητο.
Αυτα εχουν οι γεννες...
Στο σαλονι η Ντιανα βγηκε ευδιαθετη και με χαμογελο εκπεμποντας θετικη αυρα.
Ο τσατσος μου ειπε το προγραμμα της που ειναι απλο προγραμα-χωρις 69.
Περιμενα ελαχιστα στο δωματιο ωσπου ηρθε η Ντιανα.
Εβγαλε απο μονη της το σουτιεν της και
μου εριξε τα βυζια στη μουρη οπου τα εγλειψα αρκετα.
Περασμα καποτας και πιπα στημενη στα τεσσερα με το κωλαρι της στραμενο προς το μερος μου, μου επετρεψε να χωσω το χερι μου στην κωλοχαραδρα της και να χαϊδευω της τρυπες της χωρις μπασιματα δαχτυλων μεσα ομως.
Ομορφες περιποιημενες τρυπες, κριμα που δεν τις δινει στο λαο για βεντουζορουφηγμα.
Η πιπα της αρκετα καλη βαθια με καλο ρυθμο και ικανοποιητικη διαρκεια χωρις περασμα απο μπαλες.
Πρωτη σταση η Ντιανα στα τεσσερα.
Παρα τη χρηση κρεμας η Ντιανα ηταν σφιχτη με καλη αισθηση στο μπες-βγες.
Το στησιμο της πολυ καλο και τα κωλομερια της ιδανικα για αυτη τη σταση.
Της εριξα αρκετες δυνατες πουτσιες με τη Ντιανα να κοιταζετε στον καθρεφτη.
Εφαγε και μια-δυο μπατσες στα κωλομερια γιατι τις ηθελε ο κωλος της.
Γυρισμα σε κανονικη οπου με δεχτηκε ολο μεσα της με αγαπη..
Με αγκαλιασε και με φιλουσε στο λαιμο και στο μαγουλο οι καυτες μας ανασες διασταυρωνονταν, επεσαν και στοματοφιλα χωρις γλωσσα λογω κορονοϊου.
Γαμησι αρκετα λεπτα σε αυτη τη σταση χουφτωνοντας και χαϊδευοντας τα απαλα σφιχτα ποδια της.
Την εχυσα οπου στραγγιξα αξιοπρεπεστατα..
Ευχες για ενα καλο βραδι και αποχωρηση της Ντιανας.

Συμπερασματικα, η Ντιανα ειναι μια εμφανισημη κοπελα.Ειναι αρκετα χαμηλων τονων. Εμενα συνηθως με ριχνει στο gfe κλιμα αυτο μου βγαζει.
Υπομονετικη και καθαρη, ιδανικη και για γαμο/δημιουργια οικογενειας. ΜατάκιΜατάκιΜατάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2020
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
514
Likes:
70.117
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, sweeper, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού