Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 268 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εδω και μερες μου ειχε καρφωθει η ιδεα να δοκιμασω την Κειτι την οποια εβλεπα καιρο στις φωτο του σαιτ αλλα δεν ειχα δωσει ιδιαιτερη σημασια.Ετσι αποφασισα να επισκεφτω τον οικο στον οποιο ειχε βαρδια σημερα να την τσεκαρω.Οπτικα ειναι ενα μινιον Ρωσσιδακι μαλλον,κοντοπουτανο με ωραιο κορμακι,μικρο βυζι και εντονο μακιγιαζ.Το προγραμμα που κανει ειναι ελ.στοματιο,69 κλπ.Την ειδα πολυ προσχαρη και ευχαριστη στο σαλοναρισμα και ετσι δεν διστασα να δωσω το μπλε να τσεκαρω.Οσον αφορα τον οικο ειχε αντισηπτικο στο σαλονι ,ενω στο δωματιο ειχε αντισηπτικο,χαρτι για το κρεβατι αν θες να βαλεις,αιρκοντισιον ανοιχτο οπως και το παραθυρο να αεριζεται το δωματιο.Μασκες κλπ μαλακιες δεν επαιζαν ουτε απο τσα2 και ουτε απο τις κοπελες.Η μικρη στο δωματιο ηρθε επισης πολυ προσχαρη και με ορεξη και αφου εβγαλε τα εσωρουχα της ορμησε πανω μου να αρχισει προκαταρκτικα.Επιδωθηκε σε γλυψιματα στο σωμα μου και το λαιμο με "στενες επαφες"(ακους Χαρδαλια!! Ναι! )και στη συνεχεια κατεβηκε χαμηλα και εκανε ενα πολυ καλο αρχιδορουφογλυψιμο που δεν της το χα η αληθεια ειναι.Οσον αφορα στην πιπα μου εκανε με καποτα αφου με ρωτησε με ναζι πως θελω.Και η πιπα της αρκετα καλη,καλυτερη του αναμενομενου.Την γαμησα ιεραποστολικα με το μουνακι της να ειναι αρκετα σφιχτο και με καλη συμμετοχη απο μερους της καθως και διαθεση.Οταν ολοκληρωσα προσφερθηκε να μου βγαλει αυτη την καποτα και να μου τον γυαλισει με μαντηλακι...νοικοκυρα η μικρη Γλώσσα Μου εδωσε ενα φιλι στο μαγουλο και αποχωρησε απ το δωματιο.Μια καλη καταθεση που θα επαναληφθει στο μελλον σιγουρα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 26, 2020
Όνομα κοπέλας
Katy
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
305
Likes:
4.607
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 AntifitCondom, Gingos, johnfru και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουνίου, 2020
"στενες επαφες"(ακους Χαρδαλια!! Ναι! )
Μεγάλο χαμόγελοΣπασίκλαςΜεγάλο χαμόγελοΣπασίκλαςΜεγάλο χαμόγελοΣπασίκλαςΝαι!Ναι!Ναι!Μεγάλο χαμόγελοΧαμόγελοΜατάκιΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Εύγε παιχταρά!Ναι!
ΠροσκύνημαΚαπέλο
28 Ιουνίου, 2020
Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2