Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 195 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη στους πονηρούς δρόμους της ηδονής στοχευμένα για την Αρίνα Έρωτας.Αφού έκανα μια μικρή τσάρκα σε άλλους οίκους,ανέβηκα τις σκάλες του 84β και επιθυμούσα να πετύχω την Αρίνα όπως και έγινε.Δίνω το εισητήριο για την ευτυχία και περιμένω στο δωμάτιο όπου μετά από κάποια λεπτά σκάει η μουνάρα,με χαιρετάει και μου λέει ότι έχουμε ξαναπεράσει μαζι και της απαντάω ότι τη γνώριζα από το 71.Ξεκινάμε με κάτι παθιασμένα γλωσσόφιλα,έπειτα βγάζει το κοιλοτάκι της και αφήνει το πάνω μέρος όπου μόλις της είπα να το βγάλει μου είπε ότι ντρέπετε για το στήθος της,η απάντησή μου ήταν ότι έχει πάρα πολύ ωραίο στήθος και ότι τα μικρά στηθη είναι καύλα όπως και το δικό της το οποίο έγλυψα φουλ και της άρεσε,κατέβηκα στο ροζουλί μουνάκι της το οποίο είναι πανέμορφο και πεντακάθαρο και με τη ανάλογη περηποίηση αρχίζει να βγάζει υγρούλιαΈρωτας εφόσον τη περιποιήθικα και έδειξε ότι το απολαμβάνει μου πήρε μια απολαυστική πιπάρα με deep throat,ξεκίνημα με ιεραποστολικό με το να βλέπω τη προσωπάρα της και να βγάζει κραυγούλες ηδονής και να νιώθω το μουνάκι της να βγάζει υγρά όπου και μετά από μερικά λεπτά κατέθεσα το υγρό πυρ.Ενα τεράστιο χαμόγελω σχηματίστηκε στο προσωπό μου Μεγάλο χαμόγελο,την ευχαρίστησα για τον ευχάριστο χρόνο που πέρασα μαζί της με ευχαρίστησε και αυτή,μου έδωσε ένα φιλάκι και αναχώρησε.Χρόνος στο δωμάτιο περίπου 13 λεπτά όπου στο τέλος χτύπησε και τη πόρτα η ξυνή υπηρεσία.Σίγουρα θα ξανατιμηθεί πάμπολες φορές γιατί το αξίζει,να ενημερώσω ότι μέχρι να έρθει στο δωμάτιο σε κάποιούς πρέπει να έριξε άκυρο γιατί τους είπε ότι η κοπέλα θα αργήσει και ότι την έχουν κλείσει μισάωρο,πρέπει να ήταν αλοδαποί γιατι τους είδα να μπαινοβγαίνουν και σε άλλα σπιτάκια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2020
Όνομα κοπέλας
Αρίνα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.769
Πόντοι:
3.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 singer, Ημεδαπος , Επιρρεπής και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού