Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 292 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ωραιο απογευματακι και φουλ καυλωμενος επελεξα να επισκευτω την Αννα που ξερω οτι ειναι μια τιμια επιλογη και δεν θα κλαψω τα χρηματα μου.
Σαλοναρισμα καλο και εισοδος στο δωματιο.
Στον αγωνα, πιπα με προφυλαξη και μερικα χαδακια μεχρι να καυλωσει η κωλοτρυπιδα μου και να φορεσει την πουτσα της!
Μπηκε αργα για να μην με πονεσει και στην συνεχεια ειχε μια καλη και γρηγορη κινηση.
Αυτο που με χαλασε και δεν μπορουσα να χυσω ειναι οτι με προσεχε πολυ που για καποιον αλλον θα ηταν το ιδανικο αλλα για εμενα που ηθελα βρισιες, σκαμπιλια και ξεφτυλισμα παραηταν καλη. Δεν εκανε κατι απο αυτα. Βεβαια μπορει να φταιω και εγω που δεν της το ζητησα αλλα ειναι ενας λογος για να την ξαναδω.Βλεποντας οτι δεν μου εβγαινε, πρωτα ανασκελα και μετα στα 4 στο τελος της ειπα να κατσω πανω της ωστε μηπως και ετσι χυσω. Εδωσα ρεστα! Η ψωλαρα της ολη μεσα! Γαμιομουν σαν την χειροτερη πουτανα. Παρολο ομως που ειχε κανει την τρυπα μου πηγαδι και αρχισε να με καρφωνει και αυτη που ηταν απο κατω, παλι τπτ. Τελικα την γυρισα εχω στα 4 και την γαμησα για κανα 5 απο τον κωλο της οπου ηρθε και το τελος!
Σε γενικες γραμμες μου αρεσε πολυ η υπομονη της και που αλλαξαμε τοσες φορες σταση για να τελειωσω. Συνολο στο δωματιο περιπου 15-20 λεπτα χωρις να ενοχλησει η τσατσα.
Σιγουρα θα ξαναπαω. Μου χρωσταει ενα ξεφτυλισμα. Μπορει να της ζητησω να μας βλεπει και η τσατσα καθως με ξεσκιζει. Που ξερεις? Μπορει να ειμαι τυχερος και να πει ναι! :-)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2020
Όνομα κοπέλας
Άννα
nickdick2011
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
144
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, spat, iceman1988 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2020
Πότε πήγες μυστη;
21 Μαΐου, 2020
Τελη Φευρουαριου! Για καποιον φιλο που με ρωτησε σε pm της το ζητησα πριν μπουμε μεσα...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2