Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 147 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη Παρασκευη και 13 στον οικο πρωινη βαρδια οπου στο σαλονι βγηκαν δυο κορασιδες.
Η μια ηταν μια νεαρη με γλυκο προσωπο μαυρομαλλα νομιζω την ελεγαν Αλεξανδρα.
Η αλλη ηταν η Ναταλια μια χοντρη με μπυροκοιλια αδιαφορη απο την κορφη ως τα νυχια.
Επιασα την παρλα με την τσατσα και μπερδευοντας τα ονοματα επελεξα την Ναταλια
αντι της Αλεξανδας που ηθελα να δοκιμασω. Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Μπηκα στο δωματιο ξεβρακωθηκα και ξαπλωσα στο πορνοκρεβατο με το πεος ετοιμο στο 100%
Σε λιγο ανοιξε η πορτα και μπηκε μεσα η χοντρη.
Αμεσως καταλαβα τη μαλακια εκανα ενω η στυση επεσε αυτοματα στο 35% και ο πουτσος εγινε μελάτος.
Σκεφτηκα να διορθωσω το λαθος μου και να πω οτι μπερδευτηκα οτι δεν ηθελα αυτη αλλα την αλλη
κοπελα αλλα ντραπηκα λιγακι και δεν ηθελα να προσβαλλω κιολας τη χοντρη και την κανω να νιωσει ασχημα.
Η Ναταλια ειναι μια ψηλη νταρντανοχοντρη με μπυροκοιλια και αδιαφορο προσωπο.
Ειναι 30-33 χρονων και η καταγωγη της απο Ουκρανια.
Μιας και ειχε ελευθερο στοματικο στο προγραμμα της χωρις τελειωτικο ομως της ειπα να μου παρει πιπα
μεχρ να χυσω στα βυζια της.
Η Ναταλια δεχθηκε προθυμα. Χωρις καποια αλλα προκαταρκτικα αρπαξε το μελατο καυλι μου και το ρουφηξε στο στομα
σα μακαρονι.
Η κορασις ηταν χοντρη ηταν ασχημη ηταν ακυρη εντελως απο εμφανιση αλλα το υγρο ζεστο στομα της ανασηκωσε το καυλι μου.
Με πληρη στυση πλεον η Ναταλια ρουφουσε το καυλι μου με απαλο σταθερο ρυθμο χωρις διακοπες.
Με πιπωσε ασταματητα 6-7 λεπτα οπου της ειπα ΧΥΝΩΩΩΩΩΩΩΩ !!!
Τοτε εβγαλε το καυλι απο το στομα της και το σφηνωσε μεσα στα 4αρια βυζια της οπου τα εκανα λουτσα απο το σπερμα.
Σκουπιστηκε στο νιπτηρα ντυθηκε και εφυγε.

Συμπερασματικα η Ναταλια ειναι μια κατω του μετριου κορασιδα σε εμφανιση.
Δε δοκιμαστηκε στο γαμησι παρα μονο στην πιπα στην οποια της βαζω υψηλο βαθμο.
Για ενα ξαλαφρωμα ειναι μια χαρα αλλα δεν θα την ξαναπροτιμησω λογω εμφανισης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλί
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.660
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, athinaios44 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2020
Σα μακαρόνι. Γαμάτος
17 Μαρτίου, 2020
Ηθικό δίδαγμα, για παραπάνω απο 1 κοπέλες την ζητάμε με τα χαρακτηριστικά της... Ματάκι
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 193184
17 Μαρτίου, 2020
"Δε θα την ξαναπροτιμησω" αφου ουτε την πρωτη φορα την προτιμησες! Αχ αδερφε κριμαΛύπη
18 Μαρτίου, 2020
Πως την έπαθες έτσι ρε φιλαράκι;Εισαι και ψυχοπονιάρης όμως!
21 Μαρτίου, 2020
χααχαχαχαχ ρε τυπε να σαι καλα γελασα. με εκανες να κανω login μονο και μονο για να σου γραψω.
20 Απριλίου, 2020
Γελασα διαβαζοντας το,γιατι μια φορα μου ειχε συμβει αυτο σε μασατζιδικο.Μπερδεψα το ονομα και μου ηλθε αλλη γκομενα.Και ντραπηκα να πω οτι εκανα λαθος και γω.Το καλο ηταν οτι ενω ηταν μετρια εμφανησιακα στο γαμησι ηταν σουπερ.Καπέλο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6