Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 36 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μιας και μου χάλασε το ρεπό η βροχή αποφασίζω να διοχετεύσω την ενέργεια μου στο Μετάξι. Φτάνω κατά τις 21.00 οι δρόμοι βρεγμένοι και άδειοι και πάω καρφί για το 3ο ραντεβού με Άνκα στο Μεγ.Αλ.21. Για κακή μου τύχη το μωράκι δεν ήταν εκεί, ούτε η κανονιοφόρος Μελίσσα, δούλευε η Ντανιέλα, για μένα αδιάφορη. Το πάνω ήταν κλειστό, οπότε ξενερωμένος για την απώλεια της σπέσιαλ περιποίησης που θα έχανα, άρχισα να μπαίνω δεξιά κι αριστερά. Πρώτη στάση Κολωνού 53, η ψηλή κοκκινομάλλα Πάολα,που ήθελα να την τσεκάρω ξανά,(δεν ήταν η Ελένη ακόμα) οπότε την έκανα(αν και τώρα που διάβασα κριτικές για Πάολα, μαλακία έκανα, αφού κάνει και ΑΚΑ που θέλω, γλυκό μουτράκι έχει, ωραία βυζιά, έπρεπε να μπω).Στο Μεγ. Αλεξ 28 ήταν η μαυρούλα Τζέσσικα, που σαλονάρισε ορεξάτη και ήρθε να μου τρίψει την κωλάρα της, αλλά είχα ήδη μια φόλα από αυτή και το περιορισμένο πρόγραμμα της δεν θα με απασχολούσε. Συνέχισα στο 28Α με τις 2 gilf Αλεξάνδρα και Μαρίνα, με ανακοίνωση για ελεύθερα κλαρίνα, φιλιά κλπ και λέω ένα το κρατούμενο εδώ και συνεχίζω μπας και βρω κάτι νεότερο. Στην Περδίκκα λοιπόν θα δω την φολάρα Μπιάνκα. Κάπου είχε πάρει το μάτι μου μια κριτική (αυτή από κάτω του dmtrsxxx) αλλά δεν θυμόμουν αν ήταν καλή ή κακή(κινητό το χα αφήσει σπίτι για να μην έχουμε τρεχάματα). Η Μπιάνκα λοιπόν, 20αρα από Ρωσία, με ωραίο μπαμπάτσικο κοντοπουτανέ σωμα και τατού, οπτικά με κάβλωσε, αλλά είδα το παγωμένο της το βλέμμα που λέει και το άσμα, χωρίς να πτοούμε, μιας και με της καύλες που είχα και τίποτα να μην έκανε λέω η δουλειά θα γίνει. ΑΜ ΔΕ! Μπήκε μέσα αδιάφορη, δεν με άφησε να την πιάσω στην αρχή γιατί είχα παγωμένα χέρια από έξω(σόρρυ που χε κρύο ε;) και της έγλειψα απλά λίγο τα βυζιά ενώ είχε ήδη περάσει την καπότα σε κατεβασμένη σημαία. Μετά έκανε νυστάζει και εκεί είδα τα σύννεφα τα ξανάρχονται. Της είπα να αρχίσει την πίπα, η οποία ήταν καλή, αλλά με όλα αυτά και με τις ερωτήσεις που σταμάταγε και μου κανε, αν είμαι Έλληνας, τι δουλειά κάνω κλπ, με ξενέρωνε ακόμα πιο πολύ. Για να μην πολυλογώ κι άλλο, με ένα 50% στύσης προχωράμε σε ιεραποστολικό, αφού έβαλε μισό τόνο κρέμας και μου χε και τα μούτρα γυρισμένα. Έκανα και γω το ίδιο και κοίταγα το παράθυρο, μπας και χύσω. Αν δεν είχε βάλει τόσο κρέμα και αν δεν ήταν τόσο αδιάφορη μια χαρά γαμήσι θα κάναμε, κατασκευαστικά θα κούμπωνα καλά. 2 φορές έφτασα να τελειώσω και με σταμάτησε τη μία γιατί νόμιζε από την κίνηση μου ότι έχυσα και με την άλλη γιατί ακούσε έναν ήχο (το πολυ σπλατς της κρέμας) και τρόμαξε μήπως έσπασε και βγήκα να με τσεκάρει. Εκεί ήρθε και η ολική πτώση. Μου τον έπαιξε μόνο με τα δάχτυλα,χωρίς να ακουμπάει παλάμη και να τον κρατάει, με την καπότα πάνω, πολύ άσχημα, της είπα να τον πάρει στο στόμα και αρνήθηκε γιατί λέει ότι δεν γινόταν με την κρέμα που χε βάλει, της είπα να βάλει άλλη καπότα και αρνήθηκε ξανά, για λόγους οικονομίας!(έπρεπε να βγάλω από το πορτοφόλι δικιά μου να δω τι θα λεγε).Μετά χτύπησε και η πόρτα, οπότε τη σταμάτησα. Της είπα ήρεμα ότι έχω νευριάσει και με εμένα που δεν τα κατάφερα αλλά ήθελα να της πω ότι έφταιγε και αυτή, αλλά με κοίταξε φοβισμένη και μου είπε "'οχι νεύρα, όχι", οπότε δεν το συνέχισα και της είπα να αποχωρήσει. Τουλάχιστον ζήτησε συγνώμη. Έφυγα ξενερωμένος αλλά αποφασισμένος να αδειάσω και κατευθύνθηκα στην Αλέξάνδρα, Μεγ. Αλ.28 όπου και τελικά κατέθεσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2020
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Jokeropoulos
Μέλος
Εγγραφή:
3 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
91
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , perseas, jimakos900

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού