Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εδώ και κάποιο καιρό έχω χωρίσει. Είμαι σε φάση που θα θελα να παντρευτώ κτλ και αυτή δεν ήταν σούργελο. Και κάπως έτσι είμαι πολύ χαλασμένος! Ήθελα να την δω, πήγα εκεί που δουλεύει και απλά την είδα απο μακριά να πηγαίνει να πιάσει δουλειά! Η μαλακισμένη έκοψε τα μαλλιά ως του ώμους (γιατί μωρή μανάρα μου?) και εξακολουθεί να φοράει κάτι μαλακίες γυαλιά σαν αυτά...
https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fi.pinimg.com%2Foriginals%2F3e%2F46%2F60%2F3e4660aa5264d7c608c0559e709db14d.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.pinterest.co.kr%2Fpin%2F377246906285505698%2F&tbnid=TeITfDbpjTTkQM&vet=12ahUKEwjv8d6-1IXoAhVY-4UKHeigArIQMygFegUIARCRAg..i&docid=s7M3Hh4FYbv6EM&w=233&h=300&q=fly%20glasses&ved=2ahUKEwjv8d6-1IXoAhVY-4UKHeigArIQMygFegUIARCRAg
ΠΕΤΑΞΕ ΤΑ ΜΩΡΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΩ ΑΛΛΑ.
Το κινητό μου έπαιζε Καρρά και μαλακίες...α δεν είμαι καλά σκέφτηκα, θα πάω να γαμήσω! Βουτάω μια Μπουγάτσα ν ανέβει λίγο το ζάχαρο, αντί για καφέ παίρνω ένα monster να στρώσω από το ξενύχτι (καλά δεν κλαίω eso έπαιζα)
Eγινα μουνί από τη μπουγάτσα, το μαύρο μου μπουφάν έγινε σαν να τανε πουά! Βουτάω το μετρό και πάω παιδική χαρά...
Στο Μετάξι είχαν και δεν είχαν ανοίξει τα σπίτια. Κάτι μπάτσοι είχαν κάνει πέσιμο σε κάτι ζάκια. Πήγα και είδα κανα 2 τάνες! Δεν θέλω Ρωσσίδα, από τότε που χώρισα με τη ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ (Ρωσσίδα είναι και την θεώρησα και δώρο Θεού που στο Ελλαδιστάν βρήκα τέτοιον κορίτσαρο), όταν βλέπω Ρωσσίδα πλέον είμαι Διάολος/λιβάνι. Ο δρόμος με πήγε Λατινόσπιτο μπαίνω και παθαίνω...
Όνομα mimi, μέτριο ύψος, μαλλί κλασικό μάυρο ίσιο λατινέ ως τη μέση, μπουτάρες ΚΩΛΑΡΑ και κάτι μαστάρια ΩΡΕ ΝΑ ΠΙΕΙΣ ΓΑΛΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ! Και ωραία φατσούλα! Μαλάκες είχε 2 δωμάτια πριν από μένα και πληρώσαμε και ακόμα 2!
Anyway πήγα τσιτσιδώθηκα και μετά από λίγο ήρθε! Γλυκό και ανέμελο κορίτσι! Πολύ σφιχτό κορμί, βυζιά Θεού έργο! Μου τον έπαιζε και μου μιλούσε ασύστολα! Μανάρι μου δεν μιλάω Ισπανικά αλλά αυτή συνέχισε να μιλάει και να χαζογελάει! Της είπα: Λέγε εσύ μαλακίες, θα σε στήσω στα 4 και θα σε σκίσω εσένα! Οχι πως κατάλαβε αλλά οκ! Πίπα μέτρια αλλά κανά 2 φορές μιλάμε τον κατάπιε ΟΛΟ! Στήσιμο στα 4 που είναι ΕΠΟΣ! Δεν κλέβει καθόλου, ο κώλος της ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΕΜΕ!
ΜΕΓΑΛΟΣ-ΖΟΥΜΕΡΟΣ-ΣΦΙΧΤΟΣ! Τρελές πουτσιές με την ΘΕΙΚΗ ΚΩΛΑΡΑ ΝΑ ΠΑΛΛΕΤΑΙ και να βλέπω βυζιά και μαλλούρες να πάνε πέρα δώθε ενώ εκείνη έβγαζε φωνούλες και με κοιτούσε πρόστυχα! Τέλειωσα και τον είχα ακόμα βαθιά μέσα της, συνέχισα να τον κουνάω αργά να το ζήσω όσο μπορούσα παραπάνω...Εσφιγγε το μουνί της γώρω από το καυλί μου και με κοιτούσε προκλητικά μέσα από τα μαλλιά που είχαν πέσει στο πρόσωπό της! Η αίσθηση ήταν απλά κορυφαία!
Ντυνόταν στον ρυθμό που ντυνόμουν Χμμμ; και μου τραγουδούσε και μου μιλούσε και χέσε μέσα τι μου λεγε! Δεν παίζει να μην ξαναπάω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2020
Όνομα κοπέλας
Μιμή
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
11.001
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, msakis, Ημεδαπος και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2020
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΝαι!Ναι!
08 Μαρτίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την δοκιμασα κι εγω...Ευγενικη και προσχαρη,καυλιαρα,κωλαρα και βυζαρα!Το κολπο με το μουνι ειναι ολα τα λεφτα!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2