Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 141 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από προτροπή φιλικού μέλους του μπου είπα να δοκιμάσω την εν λόγο Αλβανιδούλα.
Δεν είχα διαβάσει καμία κριτική της.

Με το που κάθισα πετάχτηκε έξω μια τσατσά παναγία βοήθα φαινομενικά πολύ τσαμπουκαλού και έτσι.. τρέχα γύρευε πόσο αυταρχικό θα είχε μοιράσει στους 'μάγκες΄του χώρου όταν δούλευε.
Δεν ξέρω αν στραβοκοίταζε ή πέταγε καμιά μαλακία αν απλώς είχα πάει να δω και έφευγα.
Σε λίγο ξεπρόβαλε και η μανταμίτσα και έφαγα αλλά μια μικρή ήττα .. ψυχρή ... πάλι είχα αμφιβολίες να περάσω.
Ρώτησα την τσατσά ότι δεν βιάζεται μέσα και έτσι και είπε ότι δεν υπάρχει θέμα.
Πέρασα χωρίς αναγγελία προγράμματος που δεν με πολυαπασχολεί μια και δεν ψάχνομαι για έξτρα.
Καθαρός ο χώρος είχε αναμμένο το αιρκοντίσιον και είχε και ζεστό νερό στο νιπτήρα για το παλαμάρι.

Μετά από λίγο μπήκε η μικρή πάλι χωρίς χαμόγελα, διάθεση, κουβέντες.
Πολύ καλό αδύνατο σωματάκι με φαρδύ κώλο, μικρά ωραία βυζάκια αλλά το πρόσωπό της βλαχίζει κάπως.
Με το που καβαλάει επάνω μου και άρχισα να τρώω τα νεανικά βυζάκια της άρχισε να ανεβάζει στροφές καύλας.
Στα ξαφνικά μου σκάει ένα γλωσσόφιλο ... γενικά κάνει πολύ προκαταρκτικό.
Χωρίς να ρωτήσει πέρασε με μαντηλάκι το παλαμάρι και ξεκινά ακάποτη πίπα.
Έπαιρνε πολύ καλύτερη πίπα από ότι περίμενα και δεν τον έβγαζε καθόλου από το στόμα της
Η θέα από τον καθρέπτη απέναντι ήταν σαν από τσόντα, τσιμπούκωνε συνέχεια και καυλωτικά.
Μου έδωσε την εντύπωση ότι ήθελε να με κάνει να τελειώσω με πίπα αλλά η κακομοίρα δεν ήξερε ότι είχε να κάνει με αργό χύστη.
Τρεις φορές της είπα να σταματήσει και να κάτσει να την γαμήσω.

Και εδώ είναι που μου έκανε εντύπωση .. με το που ξεκόλλησε από πάνω μου ξαναψυχράθηκε ... τι περιέργειες συναντάει κανείς στο πορνοσαφάρι.

Της είπα να κάτσει για ιεραποστολική και με το που την καβαλάω και της τον βάζω πάλι μπήκε σε κατάσταση καύλας.
Έχει όμορφο μουνάκι πάντως και τον παίρνει δυνατά χωρίς κλεψιές και με πολύ καλή συμμετοχή.

Της είπα να γυρίσει στα τέσσερα και μα το κεφάλι της πάλι τα ίδια στο ενδιάμεσο.. ψύχρα..
Όταν της τον κάρφωσα κατευθείαν ξανακάυλωσε και στήθηκε πολύ μα πολύ μαστορικά και γαμιώταν δυνατά, καιρό είχα να συναντήσω τέτοιο στήσιμο.
Έβαλα το χέρι μου στον ώμο της και αυτή άρχισε να το γλύφει ..ε της έβαλα το κωλοδάκτυλο στο στόμα και το πίπωνε ευχαρίστως.

Την ξαναγύρισα ιεραποστολικά και την καταγάμησα ποικιλοτρόπως μέχρι να τελειώσω.
Πρέπει να κάθισα κάτι πάνω από 15 λεπτά.

Άμα δώσει κάποιος χρόνο στο πώς λειτουργεί το μυαλό της και γουστάρει τα έξτρα που κάνει μπορεί να πετύχει ιδιαίτερα γαμήσια με το μικρό.

Μις Τζέκιλ και Χάιντ. Ναι! Όταν τον έχει μέσα στο στόμα της ή στο μουνί της γαμιέται δυνατά με το που τον βγάζεις από μέσα της ψυχραίνεται.

Κρίμα που δεν το έχει τόσο με την επικοινωνία.

Φεύγοντας η τσατσά ήταν αρκετά πιο φιλική.
Ίσως να είχαν θέματα εκεί μέσα τον τελευταίο καιρό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2020
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
Andrew256
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3.438
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μινώταυρος 45, Gingos, george_tzi και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2020
Την εχει παρει φιλος μου!Money Mouth Φουλ στην ειρωνεια και εχει στυλακι το αλβανακι!Κεφάλι σε τοίχο!Μαλακία
27 Φεβρουαρίου, 2020
Καλή κριτική
σταθερή αξία η Αντριάνα
Αν και έχω καιρό να τή τιμήσω βλέπω κρατάει ακόμα Τίς καλές υπηρεσίες της
ειναι κλειστός χαρακτήρας αλλά Με σωστή προσέγγιση ανοίγεται
17 Μαΐου, 2020
Τζέκιλ και Χάιντ. Είπες το πιο σωστό πράγμα! Έχει πολλές μεταπτώσεις στην συμπεριφορά αλλά στην τελική η κοπέλα αξίζει. Λέω να την επισκεφθώ όταν ξανανοίξει
19 Οκτωβρίου, 2020
Αξιζει το κοριτσι
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4