Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 118 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Λοιπόν θέλω καταρχήν να εξηγήσω τον λόγο για τόν όποιο ανεβάζω σε σύντομο χρονικό διάστημα κριτική αντιφατική για την ίδια κοπέλα Γιολάντα που ενώ την προηγούμενη φορά που την δοκίμασα είχε βελτιωθεί και θεώρησα ότι κάθε άνθρωπος στην δουλειά του ειδικά όταν η δουλειά που κάνει είναι παροχή υπηρεσιών εφόσον αμοίβεται μπορεί να αλλάξει προς το καλύτερο και να προσπαθήσει να γίνει πιο σωστή απέναντι στους πελάτες έτσι λοιπόν εκτίμησα λάθος πίστεψα ότι η Γιολάντα έχει βελτιωθεί και αλλάξε προς το καλύτερο έτσι λοιπόν σήμερα το απόγευμα λέω ας περάσω μαζί της.
Δίνω το 20€ο πάω δωμάτιο έρχεται η Γιολάντα που όπως έχω αναφέρει εμφανισιακά δεν είναι κάτι ιδιαίτερο μέτρια φάτσα αλλά συμπαθητική και σώμα δυστυχώς πολύ χαλαρώνει με ραγαδες στην κοιλιά και νερουλιασμενο βυζί τουλάχιστον όμως δε ήταν βιαστική σήμερα όμως η Γιολάντα έβγαλε τον πραγματικό της εαυτό δείχνοντας μου ξεκάθαρα ότι δεν μπορεί να ανταποκριθεί στην δουλειά αυτή και δεν μπορεί να ικανοποιήσει κανένα πελάτη ούτε στα βασικα
η κοπέλα στο δωμάτιο δεν έβγαλε το σουτιέν της λογικό αφού βυζί δεν έχει το προσπερναω τσιμπούκι μονότονο βαριεστημενο αίσθηση μηδενική το προσπερναω και αυτό άντε λέω να περάσουμε στο σεξ εδώ αρχίζουν τα χειρότερα δεν άνοιγε τα πόδια τραβιόταν προς τα πίσω μιλάμε εντελώς σπαστική κατάσταση με δυσκολία κατάφερα και τελείωσα.
Πρέπει κάποια στιγμή οι κοπέλες να καταλάβουν ότι η δουλειά αυτή στην οποία έχουν έρθει είτε με την θέληση τους είτε χωρίς αυτό όμως δεν είναι δικό μας θέμα όσο σκληρός και αν είναι αυτό εμείς είμαστε πελάτες και δίνουμε χρήματα για να έχουμε κάποιες στοιχειώδεις βασικές υπηρεσίες σε λογικά πάντα πλαίσια αν τώρα η κάθε Γιολάντα η κάθε Μαριάννα δεν μπορεί να δουλέψει και δεν γουστάρει να φύγει από να πάει παρακάτω στο Μεταξουργείο δυστυχώς έτσι είναι η πικρή αλήθεια οι κοπέλες αυτές είναι εντελώς ψοφιες ανίκανες ακατάλληλες δεν έχουν καμία διάθεση και καλό είναι να μην πετάει τσάμπα κανένας συνάδελφος φράγκα που δεν του περισσεύουν και δεν τα βγάζει εύκολα ούτε τα βρίσκει στο δρόμο.
Έτσι έχουν τα πράγματα φίλοι μου εγώ δοκίμασα τους έδωσα ευκαιρίες και στην Γιολάντα και στην Μαριάννα αλλά δεν αξίζουν σε καμία περίπτωση τα20€ο αυτό είναι το τελικό συμπέρασμα αν επιστρέψει η Ραμόνα μόνο τότε κάτι μπορεί να γίνει διαφορετικά με αυτές τις κοπέλες είναι ότι χειρότερο μπορείτε να επιλέξετε μακριά συναγωνιστές απλά προσπεραστε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2020
Όνομα κοπέλας
Γιολάντα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, Ημεδαπος , jimakos900 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού