Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 141 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Απογευμα Κυριακης και ανεβηκα Φυλης να χτυπησω εναν συγκεκριμενο στοχο που ειχα κλειδωσει εδω και μερικες μερες.Δυστυχως στη Φυλης γινοταν χαμος απο κοσμο και αμαξια οποτε δεν μπορεσα να παρκαρω και να κανω την βολτα μου.Δεν ειχα πολυ χρονο οποτε καθως κατεβαινα την Ιουλιανου λεω δεν κανω μια σταση Λιοσιων να δω τι παιζει.Μπηκα στον οροφο της Χωματιανου οπου θα εβρισκα την Αλεξανδρα.Την ειχα ξαναδει και παλαιοτερα αλλα το οπτικο πακετο της δεν με επειθε να μπω ποσο μαλλον και να την πληρωσω για να την γαμησω.Ειχα ομως διαβασει αρκετα καλα λογια απο συναγωνιστες οποτε λεω προσπερναω την εμφανιση και την δοκιμαζω.Ανεβηκα τα σκαλια του σχετικα καλτ μπουρδελου το οποιο ειναι αλλης εποχης και αν εξαιρεσεις τα δωματια που εχουν καποια σχετικη ανακαινιση το υπολοιπο θυμιζει Μεταξι.Η τσα2 μου ειπε οτι η κοπελα ειναι στο δωματιο ετσι και γω περιμενα λιγο να βγει.Πραγματι μετα απο κανα 2λεπτο βγηκε και εκει επαθα το πρωτο εμφανησιακο σοκ Κεφάλι σε τοίχο! .Ειναι μια κοντη παχουλη ασπρουλιαρα ΡωσσοΜολδαβη ,με στρογγυλη φατσα με ακμη.Μου θυμισε βοσκοπουλα.Την ρωτησα προγραμμα και μου ειπε απλο δεν ανεφερε ελ.στοματικο το οποιο ξερω οτι κανει.Ρωτησα και το ονομα της και ειπε Αλεξανδρα.Λεω δε γαμιεται ας την παρω να δω τι ρολο βαραει απο υπηρεσιες τουλαχιστον.Ετσι της δινω το 20αρι και μπαινω στο δωματιο.Το δωματιο δεν το λες και καθαρο μου θυμησε απο οσμες λιγο Μεταξι.Μετα απο λιγο μπαινει μεσα η κορασις.Βγαζει το στρινγκ και ερχεται κοντα μου.Προκατ κανει με φιλησε σε ολο το κορμι...ολο ομως.Ξεκινησε απο αυτια ,ρωγες,χερια,κοιλια,μου φιλησε και τα αρχειδια(δεν τα εγλυψε το τονιζω αυτο).Το σπαστικο της υποθεσης ηταν οτι τα φιλια της ειχαν εντονο το ηχητικο"μουτς" και ηταν περισσοτερο φιλια-σταμπες παρα αισθησιακα.Κατωπιν εβαλε καποτα και εκανε πιπα στην οποια εγλυφε κυριως το κεφαλι,ηταν ρηχη δηλαδη.Τα προκατ της αν και με διαρκεια δεν ηταν ηδονικα θα ελεγα.Στο κυριως σεξ την εβαλα μονο ιεραποστολικο.Αφου εβαλε αρκετη λιπανση μπηκα στο μουνι της και αρχισα να σφυροκοπω.Παραλληλα της εγλυφα τα βυζια και το λαιμο και ειχε και αυτη ανταποκριση γλυφωντας με.Καποια στιγμη με σταματησε για να ξαναβαλει τζελ στη μουνα της.Συνεχισα παλι στην ιδια σταση μεχρι να τελειωσω καθως δεν ειχα αναγκη να την παρω σε αλλη σταση.Με χαιρετησε μου εδωσε ενα φιλακι στο μαγουλο και αποχωρησε.
Συνοπτικα φολα δεν ειναι του ναντιον ειναι ευγενικη,γελαστη και προσχαρη.Καθαρα υπηρεσιακα ομως δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο και σε συνδυασμο με την πολυ μετρια εμφανιση της δεν με προδιαθετει να την ξαναπαρω με τιποτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2020
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
305
Likes:
4.607
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, Autokinitas, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού