Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 317 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκεψη στο εν λογω μαγαζι για να σπρωξω και συγκεκριμενα να σπρωξω στη Σουζανα την οποια ειχα βαλει στοχο εδω και μερες.Την ειχα δει σε φωτογραφιες, ειχα διαβασει και μια κριτικη και ετσι ηθελα να την δοκιμασω καθως μου αρεσει να περνω διαφορετικες κορασιδες καθε φορα.Ετσι Πεμπτη απογευμα κανω αποβαση στο σαλονι του οικου.Η τσα2 μου παρουσιασε τις 3 κορασιδες.Μαγια Κεφάλι σε τοίχο! ,Μισελ Έρωτας και τελος την Σουζανα.Εμφανησιακα ειναι μια λατινα κοντη,με σωμα μετριο σχετικα,μικρο βυζι και φατσα συμπαθητικη.Επισης εχει αρκετα τατου.Δεν τρελαθηκα αλλα δεν ηθελα να ξαναπερασω με τη Μισελ, οπου εχουμε καλη χημεια ηθελα κατι φρεσκο.Προγραμμα σαλονιου ελ.στομ,69 κλπ.Μπηκα στο κλασικα μετριο πλεον δωματιο του οικου αυτου και αφου ετοιμαστηκα περιμενα την κορασιδα.Ηρθε μετα απο λιγο ειπε το κλασικο "Ολα" και ηρθε στο κρεβατι.Δεν μιλαει Ελληνικα ουτε Αγγλικα οποτε η συννενοηση δυσκολη.Εβγαλε τα εσωρουχα της και αρχισα να την χουφτωνω ενω αυτη απλα καθοταν.Οταν σταματησα μου εκανε αυτη καποια ψιλοπροκατ. οπως γλυψιμο στις ρωγες κλπ.Οταν μου ψιλοσηκωθηκε ανοιξε κατευθειαν την καποτα να μου την βαλει για πιπα.Δεν μπηκε καν στον κοπο να ρωτησει αν θελω καποτα η οχι καθως στο προγραμμα "σαλονιου" ανακοινωνεται αλλα μαλλον σε αυτο του δωματιου δεν ισχυει.Αυτο για μενα ειναι φαουλ,σωστο ειναι να ρωταει η καθε εργαζομενη τον πελατη.Τεσπα η πιπα της καλουτσικη θα ελεγα χωρις βεβαια καραμπαλικινγκ αλλα με καποια ντιπ.Η διαρκεια δεν ηταν ιδιαιτερη.Στο σεξ στηθηκε στα τεσσερα και αρχισα να γαμαω την μουναρα της αφου εβαλε λιπανση πρωτα.Εφαγε καλες πιστονιες καθως και μερικα σκαμπιλια στον κωλο ετριζε και λιγο το κρεβατι και μου θυμησε εποχες Μεταξιου Ναι!.Την πηρα και για λιγο ιεραποστολος μεχρι να καταθεσω,χωρις ωστοσο να δω καμια ιδιαιτερη συμμετοχη απο μερους της.Ηταν ενα γαμησι που δεν θα επαναληφθει καθως δεν μου προσφερε κατι το ιδιαιτερο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 23, 2020
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
305
Likes:
4.607
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, Join.f, baroc και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού