Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 195 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Hello hello hello! Πέμπτη σήμερα και από το πρωί με πήγε πίπα κώλο γιατί έτρεχα με τα γατιά (2 έχω ζωή να μου χουνε) στο γιατρό! Κομπλέ τα γατιά, ε μετά βαρέθηκα είπα να γαμήσω! Φυλής πιο κοντά σε μένα από το beloved Μετάξι, κατηφόρισα εκεί! Με τα πολλά πήγα Φωκαίας 19 και πετυχαίνω Τζούλια! Κοντούλα, βέβαια με πορνοτάκουνα όλες ψηλές είναι, με ωραίο βυζί πολύ ωραία μπουτάκια, κωλί καλό και μαλλί κοντό μεν αλλά κάπως ράστα/κοτσιδάκια! Ε θα σε γαμήσω σκέφτηκα! Βουρ δωμάτιο και περίμενα καθώς πριν είχε και άλλο δωμάτιο! Μετά από κανά 10 λεπτο (είχε θέρμανση δεν το δάγκωσα) σκάει μύτη και ξαφνικά...ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ που λέει και ο Αντύπας στο φιλολαϊκό άσμα! Κανά 2 τυπικά φιλάκια, ΚΑΛΗ πίπα με κανά 2 deep throat, στήσιμο στα 4 και τα ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ! Για αρχή έχει κώλο ΠΕΤΡΑ! Κάρφωνα και μιλάμε ήταν μπετόν αρμέ, ΠΟΛΥ καλό χούφτωμα στην κωλάρα της. Να βλέπω στον καθρέφτη να πάνε τα μαστάρια πέρα δώθε εμένα να την καρφώνω έχοντας την πιάσει από τη μέση, με την κοπελιά να λέει και ωραία προστυχόλογα και με ωραία φωνή (και κάπως έτσι ώρε μάνα μου ο τίτλος). Την πήρα μπρος πίσω και ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να μην πάω πάλι! Χώρος καθαρός, δεν ενοχλήθηκα από τίποτα, η κοπελία δεν τσακίστηκε να φύγει, έμεινε κανά λεπτό να πούμε δυο μαλακίες και γεια χαραντάν!
Πήγα και Μετάξι Δευτέρα Morning θα πω και από κει τι έκανα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 16, 2020
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
11.001
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μινώταυρος 45, geny24, darktranquillity και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού