Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 163 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πήγα λοιπόν να δοκιμασο την αρινα , η αρινα είναι από Αλβανία , λεπτή μικρό βυζι πεσμένο , ξανθά μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους ..έχει έντονη τριχοφυΐα στα χέρια , ωραίο πεταχτό κωλαρακι και ωραία πόδια. Πίπα χωρίς καποτα , φάουλ που δεν με σκούπισε με μορομαντηλο ...!! Καλή πίπα με ντιπ θροουτ !!! Στην συνέχεια της είπα πάμε κανονική στάση με ρωτάει να βάλω καποτα λέω φυσικά όπου την έβγαλε μέσα από το πακέτο με τα μορομαντηλα που είχε ...!!! Με ρώτησε αν είμαι Έλληνας είπα φυσικά μου λέει ωραία !!! Την γαμησα στην κανονική στάση με καποτα , ήταν αρκετά ανοιχτή από κάτω μπορώ να πω..!!! Έχυσα σε αυτή την στάση !!!χρονος 8 λεπτά χωρίς ενόχληση από την τσατσα !! Κίνηση για γλωσσόφιλα δεν έκανα , ούτε εκείνη.... Προκαταρκτικά δεν κάνει το μόνο που έκανε ήταν να με ρούφηξει στις ρογες 5 φορές και 1 φορά με έγλυψε στην κοιλιά !!!! Έγραψα ότι ακριβός έγινε δεν θα την ξαναπάρω όχι γιατί ήταν αγενής αντίθετα ευγενική ήταν αλλά θεωρο πως κάνει ένα τυπικό προγραμμα !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2019
Όνομα κοπέλας
Αρίνα
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.408
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, Ημεδαπος , Διαγραμμένο μέλος 177627 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2019
κι αν έλεγες όχι στην καπότα... θα γαμιώταν ακα το Αρινάκι?
πως το' κοψες?
27 Δεκεμβρίου, 2019
Όλες κάνουν ένα τυπικό πρόγραμμα εκτός κι αν σε γουστάρουν ιδιαίτερα !!!
27 Δεκεμβρίου, 2019
Τύπε, δεν σε πήρα στο λαιμό μου, τελικά! Σε βλέπω να ξαναπηγαίνεις, πάντως, μετά από ώριμη σκέψη.
27 Δεκεμβρίου, 2019
Γραφεις λες και η καποτα στο σεξ δεν ειναι αυτοννοητη σε μπουρδελο..Ρομαντικο κοριτσι μας προεκυψε;
28 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ξέρω εγώ έγραψα ότι ακριβός έγινε !!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5