Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Είσοδος στο μαγαζί μετά από μεγάλη βόλτα στα πέριξ,Έψαχνα ένα γκόμενάκι στην Ιάσονος βασικά, πετιτ, μικρό αλά δεν..... Ήταν κρίμα και έτσι πέρασα από εδώ Κολωνού 11 στο ισόγειο. Που ειδα τη κοπέλα που μου γέμισε το μάτι σήμερα για την οποία αναφέρε η τσατσά ότι είναι από Ρωσία πράγμα που δεν το πιστεύω μάλλον από Αλβανία είναι, λεπτή, άγρια χαρακτηριστικά ωραίο κορμάκι συμπαθητικό πρόσωπο όχι όμορφο όμως πεσμένο βυζι από γέννα μάλλον και πέρασα στο δωμάτιο να δω τι λέει λόγω του ότι ήθελα ένα λεπτεπιλεπτο σήμερα.
Περνάω μέσα το συγκεκριμένο μαγαζί έχει κάνει ωραίες αναβαθμίσεις αλά στη προκειμένη περίπτωση με τα κορίτσια του χάνει στο φουλMoney Mouth.
Αρχισα να καυλαντιζω στο δωμάτιο μέχρι που ήρθε η Χριστίνα άρχισε λίγο σοσιαλ κάτι έλεγε για τα τατουάζ μου και άρχισε μια πιπα κάτω του μετρίου επαιζε ατσουμπαλα τα αρχιδια και της είπα να σταματήσει και να ανέβει από πάνω πράγμα που δεν έγινε. Στήθηκε μόνη της στα τέσσερα και λέω δε γαμιεται αλά τότε μου ήρθε..... Μποοοοοοχαααααα το μουνι της βρωμουσε σαν σάπιος μπακαλιάρος τι να πω δεν παίρνω χαμπάρι πολύ από τέτοια αλά μύστες μου μιλάμε για βρώμα πολύ μπόχα λέμε ε λοιπόν το αποτέλεσμα, μου έπεσε ξεκαυλωσα και της είπα να φύγει.
Μου λέει αυτή τι έγινε?
Της λέω είμαι κουρασμένος άστο δεν μου βγαίνει.
Οκ λέει αυτή στη βρώμικη μουνάρα της με έγραψε και πήρε δρόμο.
Τσάμπα το δεκάρικο αλά δεν πειράζει ήταν απλά ένα δεκάρικο αν δεν έμπαινα δεν θα μάθαινα για αυτη.
Για αυτό ενημερώνω και τους υπόλοιπους μύστες.
Ώρα επίσκεψης 5.45
Κόστος 10 ευρώ.
Δεν ξαναμπαίνω με αυτή για κανένα λόγο όχι μόνο για τη μπόχα αλά και για το σέρβις.
Την είχα τσεκάρει και στο Κολωνού 15 αριστερά στο βάθος μέσα για αυτό προσοχή...
Καλά βόλια μύστες ευχαριστώ για την ώρα σας. Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 23, 2019
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
dourosladers
Σπουδαίος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
147
Likes:
2.305
Πόντοι:
2.631
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gamaomilfares, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Borgia21 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2019
Η αναφορά σου μου θύμισε τη Μάγκυ, στο Ιάσωνος 43. Μύριζε μπακαλιάρο, όχι παστό, προς τον χαλασμένο.
25 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τραγικες καταστάσεις φίλε μου.....
27 Δεκεμβρίου, 2019
Ολα επιτηδες τα κανουν
Υπαρχει ανθρωπος που δεν ξερει αν βρωμαει η ποτε πρεπει ν κανει ενα ντους ? Αλιμονο.....
Τεσπα....κριμα το 10ρικο....τοσο κοστιζει κ ενας πραγματικος μπακαλιαρος, σκορδαλια κ με ρετσινουλα !
Ας εβαζε λιγο λακ, βρε αδερφε, σ αυτο το μουνι....κατι να ξεβρωμισει ολιγον τι...πελαται εισερχονται...Μεγάλο χαμόγελο
Πατε γι αλλα
Καλες γιορτες.....!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3