Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 120 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μιας και έκανα μια τσάρκα τον προηγούμενο μήνα για να δω πώς είναι εσωτερικά τα μπουρδέλα στη γύρω περιοχή (Σταθμός Λαρίσης-Λιοσίων και πέριξ),διαπίστωσα πως τα περισσότερα είναι παρακμιακά και απεριποίητα.Όμως το Βέργας 7,όπως και το Εξηκίου 18Γ ήταν αυτά που μου κέντρισαν το ενδιαφέρον.

Πρόκειται για έναν όμορφο και παραμυθένιο χώρο..Περιποιημένο,χρωματισμένο και γαλήνιο..

Μπαίνω στο χώρο και συναντώ την Ντίνα στο τέλος του διαδρόμου.Ζητάω να δω και την Κωνσταντίνα,αλλά ήθελα την πρώτη..Με κατεύθυνε στο δωμάτιο και της έδωσα το 20άρικο..

Γεματούλα,ξανθούλα και καστανά μάτια..

Το δωμάτιο μεγάλο και με αρχαιοελληνικής μορφής ψηλό ταβάνι..

Έκανα ζεστό ντουζάκι,σκουπίστηκα και κατευθύνθηκα προς το κρεβάτι..

Πεντακάθαρο το σεντονάκι,χωρίς οσμές ή κάτι που να θυμίζει το μέσο παρακμιακό μπουρδέλο των 20 ευρώ..

Μετά από λίγα λεπτά,ήρθε η Ντίνα χαμογελαστή και χαιρετιστήκαμε.Με ρώτησε όνομα,ηλικία κλπ..

Αυτή 24.

Κάθισε πάνω μου,μου έγλειφε στήθος και λαιμό και με ρώτησε πώς θέλω την πίπα και εγώ της είπα με προφυλακτικό..

Πολύ καλή η πίπα,σφίγγοντας χείλη για να μεγιστοποιηθεί η απόλαυση..Δε χρησιμοποίησε καν δόντι.

Αφού τελείωσε με την πίπα,κάθισε πάνω μου σε στυλ cowgirl και τις έγλειφα ρώγες με μανία και έβαζα το κεφάλι μου στις βυζάρες της μιας και τις είχα απωθημένο τον τελευταίο καιρό πόσο μάλλον εάν η άλλη ήταν BBW.

Γούσταρε και πήγαινε μία αργά μία γρήγορα..Εγώ τη χάιδευα και της χτύπαγα κώλο..Βόγγαγε ηδονικά !

Μετά από 1,5-2 λεπτά,την πήρα στα τέσσερα.Βέβαια και πάλι με ελεγχόμενη ταχύτητα για να μη χύσω πρόωρα εξαιτίας των καμπυλών της..Με έβλεπα στον καθρέφτη και με θαύμαζα ξέρω εγώ Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα

Πέρασε λίγος χρόνος και είπα να την πάρω ιεραποστολική.Την αγκάλιασα κρατώντας την από το σβέρκο και τη γαμούσα όσο πιο δυνατά μπορούσα !! Οι βυζάρες της ήταν αυτές που με έκαναν τούρμπο !!

Εφόσον πλησίαζε το τέλος,που είναι γύρω στα 10-12 λεπτά γενικά,της ζήτησα ισπανικό..Δε με βόλευε βέβαια ξαπλωμένο ούτε και όρθιο και είπα να κάτσω πάνω στο σώμα της για να χύσω στα βυζιά της..Και εκεί τελείωσε όλο αυτό και ξαναμπήκα στο μπάνιο..

Τιμή : 20 ευρώ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 19, 2019
Όνομα κοπέλας
Ντίνα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.157
Πόντοι:
386
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, Tsarkalakos και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού