Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 266 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωινη τσαρκουλα σε μερικα μαγαζια Λιοσιων και περιξ.Εν τελη αφιξη στον εν λογω οικο για να δω την Ιννα την οποια ειχα δει στο προγραμμα του σαιτ.Λογικα προκειται για την γνωστη Ιννα που ειχε παιξει παλαιοτερα εδω την μελαχρινη Μολδαβη/Ρωσιδα.Λεω λογικα γιατι εχει αλλαξει πολυ οπτικα σε σημειο που με το ζορι την αναγνωριζεις.Καταρχας εχει γινει ξανθια,το σωμα εχει πλαδαρεψει(ισως απο γεννα?),το βυζι εχει παρει την κατιουσα. Γενικα ειδα μεγαλη αλλαγη εκτος και αν δεν ειναι αυτη και κανω λαθος Χμμμ;.Τεσπα εδωσα το παραβολο για να μπω στο δωματιο.Το προγραμμα της ελ.στομ.,69,κλπ.Η πρωτη απογοητευση ηρθε απ το δωματιο.Πρωτη μου φορα στην αλυσιδα αυτη ετυχε να μην εχει πετσετα στο κομοδινο για να κανεις ντουζ.Αυτο δεν μου ειχε ξανατυχει ουτε στο χειροτερο των τριων το 73Α.Φυσικα δεν μπηκα σε διαδικασια καν να ζητησω απ την τσα2,απλα δεν εκανα ντουζ νο προμπλεμ.Εχω την εντυπωση πως απο τοτε που ανοιξε το Σπυρου Πατση με την κλιμακωτη χρεωση αυτα τα δυο τεινουν να γινουν κοινα μπουρδελα.Ηρθε η κοπελα στο δωματιο ομιλητικη και προσχαρη δεν μπορω να πω.Εκανε κανα-δυο χαδακια-γλυψιματα και ρωταει πως θελω πιπα.Της ειπα με καποτα οποτε μου βαζει την γνωστη κοκκινη καποτα τυπου μεταξουργειου και αρχιζει πιπα.Πιπα σχετικα μονοτονη ,χωρις να γλυψει μπαλακια,με λιγο δοντακι και διαρκεια κανα διλεπτο.Την εβαλα ιεραποστολικα για να μπορω να κανω παιχνιδι αλλα δεν ειδα ανταποκριση απο μερους της παρα μονο να μου τσιμπαει λιγο τις ρωγες.Ετσι οταν βαρεθηκα την εστησα στα τεσσερα να καρφωσω για να τελειωνω.Ετσι και εγινε.Παραμονη κανα 8λεπτο για αυτη την ανουσια συνουσια χωρις ενοχληση απο τσα2.Με φιλησε σταυρωτα και εφυγε.Ετσι μπορω να πω πως η δευτερη απογοητευση ηταν οι πολυ μετριες υπηρεσιες σε συνδυασμο με την πεσμενη εμφανιση της σε σχεση με παλια...Δεν θα επαναληφθει σιγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 15, 2019
Όνομα κοπέλας
Ίννα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
305
Likes:
4.607
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 baroc, xristos2010, jimakos900 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2019
Ακομα αυτες τις καποτες του κιλου χρησιμοποιουν; Εγω τα εχω βαλει στη μαυρη λιστα αυτα τα δυο μαγαζια απο καιρο.
PV
Peter Van Norden
16 Δεκεμβρίου, 2019
Έτσι όπως τα γράφεις Tsarkalakos. Προσκύνημα
Μετά το Σ.ΠΆΤΣΗ τα δυό αυτά οικήματα, από 5κάθαρα στουντιο, κατάντησαν βρωμομπουρδέλαΛύπη
Άσε που έφυγε η μουναροκαυλίτσα η Κλεοπάτρα (που τηνε Κατσικογάμης γαμούσα ως και 3 φορές τη μέρα) κι ακόμα ΔΕΝ έχουν φέρει κάποια ανάλογη.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2