Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 32 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα μύστες..
Επίσκεψη σήμερα στο μετάξι χιλς απογευματινή τσάρκα με σκοπό να κάψω ένα κόκκινο εισητηριο μπορεί και δύο γιατί όχι και να αδειάσω τα αρχιδια μου Έρωτας.
Κάνω μια βόλτα ένα γύρω και κατέληξα εδώ στα γρήγορα μπουκαρα μέσα στο όπως μπαίνουμε μέσα πάνω ανέβηκα τα σκαλιά αψε σβήσε μη με πάρει χαμπάρι η Λορι που δουλεύει κάτω και συναντησα τη Ντια ένα μωράκι που δούλευε στο λεωνιδου 28 δεξιά πρωινή βάρδια την οποία έχω ξαναπάρει άλλες 3 φορές και λέω εδώ είμαστε είχα περάσει καλά παλαιότερα γιατί να μη γίνει και τώρα.
Δίνω παράβολο και περνάω στο βάθος αριστερό δωμάτιο καθαρά ήταν χαρτί κρεμοσαπουνο κομπλέ η Ντια με γνώρισε αμέσως με το που μπήκε στο ρουμ τι κάνεις πως είσαι λίγο σοσιαλ λίγα χαδακια λίγα φιλάκια στο στήθος και άρχισε τη πιπα η οποία ειναι καλή μετά την ανέβασα από πάνω και για τέλος στα τέσσερα.
Έχει αρκετά καλή συμμετοχή και το χάρηκα.
Το κορίτσι είναι γύρω στα 30 κατι από εμφάνιση έχει κανονικό σώμα και ωραία γαλαζοπρασινα μάτια ξανθιά με καρέ μαλλί ανατολικού μπλοκ σουλούπι αψεγάδιαστο ωραίο δέρμα λευκό έχει πολύ ωραίο κολαρακι και τίμια στο κρεβάτι περνάς καλά για δέκα ευρώ δεν είναι για να το σκέπτεσαι και πολύ τώρα για το πόσο θα δουλεύει εκεί ακόμα δεν ξέρω δεν ρώτησα γιατί λόγω τηλέφωνου έπρεπε να τη κάνω με ελαφρά πηδηματάκια.
Κατά τη γνώμη μου αξίζει μια δοκιμή είναι όμορφο κορίτσι.
Καλά βόλια μάγκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 06, 2019
Όνομα κοπέλας
Ντία
dourosladers
Σπουδαίος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
147
Likes:
2.305
Πόντοι:
2.631
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 artem82, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού