Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 292 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πήγα Φυλής σήμερα, σε γενικές γραμμές μια απ τα ίδια αλλά οκ! Βρέθηκα Φυλής 59 που μετά από καιρό που δεν είχα περάσει εκεί είδα την Αννα που γενικά εκεί δουλεύει. Κοντούλα ωραίο κορμάκι αδυνατισμένη με καλά βυζια, μ άρεσε πολύ το μαλλί της και έχει μέτριο προσωπάκι. Είχα πάει μαζί της και πιο παλιά μια μέρα βροχερή πριν πάω να δω μπάλα αλλά δεν θυμάμαι το σ..ω μαλακία μόλις θυμήθηκα είχαμε χάσει από τον σμπαουκ με αυτογκόλ ενός γιωτά αμυντικού που τ όνομά του δεν θυμάμαι ούτε και θέλω. Anyway, Πέρασα πάλι με την Αννα για έναν λόγο και μόνο... ΠΟΛΥ ζεστό σαλονάρισμα! Επίσης την βρήκα και πιο αδύνατη και πιο τσαχπίνα, αλλά στο σαλονάρισμα με κέρδισε 100-0 (τόσα να φάνε τα ΠΑΟΚΙΑ στο ντέρμπυ που έρχεται)! Μέσα σ το δωμάτιο κάνει και καλά προκαταρκτικά και ούτε βιάζεται και καλά στήνεται και δεν κλέβει σε ΤΙΠΟΤΑ! Πολύ καλή και πολύ περιποιητική! ΑΝ πρέπει να πω ντε και καλά κάτι αρνητικό είναι ότι βάζει κάπως δοντάκι στην κατα τ άλλα βαθιά και καλή πίπα της! Πείτε το χημεία μεταξύ των σεξουλιασμένων, πείτε το επαγγελματισμό κοκ εγώ την προτείνω χαλαρά! Το είπα και σ έναν συναγωνιστή που περίμενε να την δει καθώς εγώ έφευγα σαφώς ικανοποιημένος! btw σήμερα έχω γεννέθλια! Αυτά από μένα καλές βόλτες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 28, 2019
Όνομα κοπέλας
Άννα
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
11.000
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dsar263, astakos, dim92papa και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2019
Χρόνια πολλά μυστη θρυλαρα μόνο ρεεε.
29 Νοεμβρίου, 2019
ΠΑΟΚ παντού,
και στο Κατμαντού Ναι!

Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2