Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 147 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι κάποιες γυναίκες που πραγματικά δεν υπάρχει λόγος να γράψει κάποιος κριτική,μιας κ όλοι,ή έστω η συντριπτική πλειοψηφία τις γνωρίζει..για 2 λόγους θα γράψω για την Πωλίνα 1ον γιατί παρά το γεγονός ότι έχω περάσει μαζι της πολλές φορές,Δεν έχω γράψει ποτέ Κάτι,οπότε το χρωστάω.μπορει να είναι Χρόνια στο κουρμπέτι δεν δείχνει ομως σημάδια κόπωσης..Η τύπισσα θα σου καταπιεί τον πούτσο με τον δικό της μοναδικό τρόπο. Είναι πάντα ευγενική ευδιαθετη και δεκτική στον πελάτη. Γι'αυτό πιστεύω ότι και ο οίκος είναι πάντα γεμάτος και η αναμονή αρκετή. 2ον η Πωλίνα,όσον αφορά τις πίπες,Είναι μέσα στο τοπ 3 των επιλογών μου(οι άλλες 2 είναι η Λίζα από διδύμου κ κωνσταντινουπολεως που πλέον έχει εξαφανιστεί και οι δύο αλιονες οι γνωστές) παρακαλώ οποίος συναγωνιστής λοιπόν, έχει να προτείνει κάποια κορυφαία τσιμπουκλου Που δεν γνωριζω,να το κανει. Ευχαριστω μαγκες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2019
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
livaja
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
832
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 darktranquillity, Ημεδαπος , pipinoskistis και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2019
Η Πωλινα εχει δοκιμαστει,οντως καλη πιπα αλλα σαν ομορφια ειναι για σακουλα,επισης και οι δυο Αλιονες καλες στο τρομπονι αλλα γριες.
Για εμενα συμφωνα με αυτες που εχω δοκιμασει και οχι εχω ακουσει κορυφαιες ειναι,Ατζελα απο Κολωνου 48 (μετρια ομορφια),Μαρια απο Κολωνου 48(πανω απο το μεσο ορο σε ομορφια) αριστερα,Αρινα πολυ δυνατη και ομορφη και απο call girl Μαρινα60.
15 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Θα δοκιμάσω σύντομα τις κοπέλες που είπες. Μπορεί να είναι γριές οι άλλες Αλλά ξέρουν πως να τσιμπουκωνουν Ματάκιελπίζω κ αυτές που είπες να είναι ανάλογου επιπέδου
15 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η αρινΑ είναι κ αυτή Κολωνού 48;
16 Νοεμβρίου, 2019
Aρινα Φυλης 72,λεπτη,ξανθια,μπλε ματια απο Μολδαβια,ετων 26,τον παιρνεο ολων μεσα και δεν της φαινετε.
16 Νοεμβρίου, 2019
Aρινα Φυλης 72 πρωινη βαρδια,λεπτη,ξανθια,μπλε ματια απο Μολδαβια,ετων 26,τον παιρνεο ολων μεσα και δεν της φαινετε.
Η Μαρια παιζει πρωινα στο Κολωνου 48 αριστερα,μερικες φορες και διπλοβαρδια,ωρες ωρες πιστευω οτι το Μαρακι δεν εχει αμυγδαλες,τον βαζει ολο μεσα χωρις φρενο.
16 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αυτο θελω φιλε!!να σαι καλα για τις πληροφοριες
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6