Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 160 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σήμερα Τετάρτη πουρνό, μέσα στη βρόχα το πουλί ήθελε άρμεγμα Κατσικογάμης! Υπάκουσα στας διαταγάς του κάτω εγκεφάλου και το πήγα για τάισμα στο Μετάξι! Δεν είχα όρεξη για πολλές γύρες επειδή ο καλός Θεούλης έβρεχε να ποτιστεί ο Θεσσαλικός κάμπος να πάρουν καμιά επιδότηση τ αγρότια και έτσι μπήκα Ιάσωνος 44 στο ΠΑΝΩ. Πλέον εκεί δεν δουλεύει το φρόκαλο η Μαρία η άσχημη (νομίζω πλέον τα πρωινά δουλεύει εκεί που ναι η Κρυσταλλία) αλλά πλέον είναι μια τσουπωτή Αλβανέζα (τολμάνε να την προλογίζουν ως Ρωσίδα αχαχχα). Όνομα δεν κράτησα. Καίτη, Λένα και δεν με νοιάζει κιόλας! Είναι η 2η φορά που πάω μαζί της και επειδή ήταν καλή και τις 2 φορές είπα να το πω...
Είναι κοντή με ΒΥΖΙΑ μελαχροινό καρρέ ίσιο μαλλί αφρατονταρντάνα. Καλό στοματικό και τίμια στησίματα. Τρίζουν τα ρημάδια τα κρεβάτια σ αυτό του μπου, αλλά δωμάτια καθαρά ούτε και ενοχλήθηκα από την κυρία της υποδοχής! Γιατί έχω πάει μαζί της...Που λέτε μια φορά που χα πάει να μαζέψω ελιές η γυναίκα του Αλβανού εργάτη (τώρα παίρνουμε Πάκια) ήταν σχεδόν ολόιδια! Η εικόνα της να σκύβει να μαζεύει ελιές και να φαίνεται η χαράδρα με το κιλοτάκι μου έμεινε εφηβικό τραύμα και έτσι Κατσικογάμης Επίσης είναι κάπως σαν την Έφη Θώδη νταξ στο πιο καλό/καυλέ και έτσι σήμερα έκανα sex αλλά όπως λάχει εμείς οι βλάχοι!
Άντε καλά να μαστε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 13, 2019
Όνομα κοπέλας
Καίτη
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
10.999
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, alex2003, darktranquillity και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού