Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 102 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βραδινή καταδρομικη στα γνωστά λημέρια της βεργας μετά από καιρό. Είχα όρεξη για κάνα καυλιαρικο γκρανι, Αλλα μπαίνοντας στο συγκεκριμένο και βλέποντας μετά από καιρό τη Μπάρμπαρα,είπα να θυμηθώ τα παλιά..η συγκεκριμένη ειναι λίγο τρελή και οτι να ναι και Γενικά οι Αντιδράσεις της ειναι περίεργες,αλλά επειδή γουστάρω την καυλοφατσα της όταν μου παίρνει πίπα,φροντίζω να πηγαίνω με τα νερά της και να αποφεύγω ηλίθια προβλήματα..(Πχ δεν γουστάρει να την πιάνεις απ το κεφάλι και τα μαλλια) ο οίκος αν κ λίγο πριν το κλείσιμο είχε αρκετο κόσμο και επειδή αν κ φουλ τούμπανο δε μπορούσα να χυσω στο προκαθορισμένο 10λεπτο (είχα πιει3 4 ουισκιαΓλώσσα) την έστειλα να εξυπηρετήσει αυτόν που περίμενε και να επιστρέψει στη συνέχεια..είχε περάσει 12 που έκλεινε ο οίκος γι'αυτό όταν επέστρεψε μου την ψιλοειπε Αλλά έπεσε με όρεξη να ξεζουμισει την Πουτσα μου..Αφού τελείωσε τη δουλειά μου είπε με πονηρό καυλιαρικο ύφος πως ήταν κρίμα που πήγα τόσο αργά γιατί ήθελε να τον φάει κ στη Μουναρα της..πάντως για τα γούστα μου έχει καυλοφατσα κ σκέφτομαι να της προτινω την επόμενη φορά να την χυσω εκει..το πολύ πολύ να φάω καμία μπατσα απ την τρελομπαρμποραΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 25, 2019
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Υπηρεσίες
livaja
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
832
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 EH2018, alpula, TZOYLI και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού