Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 206 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
3η φορά με Μπάρμπορα, αυτή τη φορά μόλις γύρισε απο διακοπές.
Εμφάνιση, άγρια ομορφιά, σκυλέ πρόσωπο με φουσκωμένα τσιμπουκοχειλα, μαύρο μαλλί, μεγάλο σιλικονάτο στήθος και κωλο. Νταρντανογυναίακα πολύ γεμίζει το κρεβάτι.
Μπαίνει μετά από αρκετή ώρα αναμονής στο δωμάτιο, ευδιάθετη και ξεκινάει την καβλάντα.. Παίρνει το πουτσο μου που ήταν ηδη σηκωμένος στα χέρια της και αρχίζει ένα αργό τσιμπούκι χωρίς σκούφο... Τον έβαλε στο στόμα κατευθείαν ούτε καν ρώτησε για προφυλακτικό... Όπως με τσιμπουκωνε αργά και αισθησιακά, έπαιζε πολύ με τον καθρέφτη και βλέποντας με πόσο είχα καβλωσει, μου φαιρνει την κωλαρα της κοντά μου για να μπορώ να πιάνω με άνεση. Πέρασμα καποτας και αρχίζει ένα ροντέο, το κάτι άλλο! Ανεβοκατέβαινε στον πουτσο μου με τόσο καύλα, εμπειρία και πάθος που είχα γίνει τούρμπο. Όσο περνούσε η ώρα τόσο αύξανε τους ρυθμούς, παρά το σάπιο το στρώμα που βυθιζότανε τέρμα μέσα... αφου μου έκανε εντύπωση κιόλας η αντοχή της στα πόδια! Λίγο πριν χύσω, αισθάνομαι να γλιστράει η καποτα έντονα μέσα στη μουναρα της καυλιάρας Μπαρμπορας ... Είχε γίνει το μουνι μέσα στο υγρό από την καύλα.. Με το όλο σκηνικό, τέρμα εγκεφαλικό, αρχίζω να χύνω σαν τρελός μέσα στη καποτα! Η στύση μου παρόλα αυτά ήταν ακόμα δυνατή και συνεχίσαμε για λίγο ακόμα αλλά σταμάτησα γιατί φοβήθηκα μη γλιστησει το προφυλακτικό και έχουμε άλλα... Μου βγάζει το σκούφο με χαρτί, κάθεται λιγάκι να πούμε δυο λογακια και φεύγει για τον επόμενο και εγώ για τη δουλειά... Για γυναίκα που εμφανισιακά δεν είναι του γούστου μου, αλλά ξέρω πως θα περάσω πολύ ωραία μαζί της...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 13, 2019
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.382
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, kolokopeas, Ημεδαπος και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Σεπτεμβρίου, 2019
Και μετα τι ωρα ξυπνησες?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1