Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Την είχα δοκιμάσει πριν από χρόνια, με κακές εντυπώσεις, αλλά όποτε την έβλεπα στο σαλόνι αναστατωνόμουν και διαβεβαίωνα τον εαυτό μου ότι κάποια στιγμή θα την ξαναπάρει. Τη Ρενάτα.
(Σ' αυτό συνετέλεσαν και τα θετικά σχόλια μελών του bou, που δεν ξέρω αν είναι προμότορες ή αγαπούληδες αλλά σίγουρα δεν προσφέρουν καλές υπηρεσίες σ' εμάς τους υπολοίπους...)

Ας σημειωθεί ότι απόψε ήταν απ' τις ελάχιστες φορές που κατέβηκα στη Φυλής με άμεσο στόχο να πετάξω ένα 20ευρω για να κατευνάσω τις συσσωρευμένες καύλες εβδομάδων, κι όχι να κάνω "έρευνα αγοράς". Έχω, δε, τη θεωρία ότι αν ξεκινάς για κάπου, για να κάνεις κάτι συγκεκριμένο, καλό είναι να μην αλλάξεις γνώμη στο δρόμο γιατί τα απωθημένα είναι χειρότερα από μια κακή επιλογή.
Συνεχίζω να υποστηρίζω την ίδια θεωρία...

Πριν μπω στο ψητό να πω ότι η Φυλής παρακμάζει, με κλειστά ή υπολειτουργούντα κλιματιστικά, αγενείς τσατσάδες, απρόθυμες κοπέλες που βλέπουμε ξανά και ξανά εδώ και χρόνια, μεγάλα ποσοστά "ανθυγιεινών" πελατών (που πάντα υπήρχαν, αλλά σε μικρότερη αναλογία). Λίγες φορές έχω πετύχει τέτοια μιζέρια προς τα τέλη της 2ης βάρδιας. Επίσης, κάποια γνωστά και διακεκριμένα μπουρδέλα ήταν τελείως κλειστά.
Μια τσατσά μιλούσε στο τηλέφωνο για την κοπέλα σαν να ήταν αντικείμενο, κι έλεγε ότι "της την έδωσε η (τάδε)", κάποια ιδιοκτήτρια οίκου ή τσατσά της περιοχής. Ο γερο-τσάτσος της Σόνιας (Φ84) σχεδόν μάς έδιωχνε επειδή ήδη ξέραμε την κοπέλα, ενώ ο ανεκδιήγητος του Φωκαίας 17Β είναι τόσο ανεκδιήγητος και σπαζαρχίδης, που με το που τον είδα έγινα καπνός χωρίς δεύτερη κουβέντα.

Ως τελευταίο ευτράπελο θα παραθέσω την κάθοδό μου στο υπόγειο Φυλής 74 δεξιά όπου μια τύπισσα με κάτι σαν ρόμπα στεκόταν στη μέση του δωματίου και, όποτε ερχόταν πελάτης την άνοιγε, επιδεικνύοντας τα κάλλη της.
Όταν έκανα ν' αποχωρήσω πήγε να με γραπώσει, της ξέφυγα με ακροβατικά που 'χω αναπτύξει από άλλες δύσκολες πίστες (βλ. Φυλής 66Δ) και τότε βάλθηκε να φωνάζει μέχρι έξω στο δρόμο "πού πας ρε μαλάκα;" με μια χωριάτικη τραχύτητα λες και σαλαγούσε πρόβατα σε κάποια πλαγιά της Μολδαβίας πριν μετεγγραφεί στη Φυλής. Νομίζω λεγόταν Άννα και ήταν και σχετικά όμορφη - Θεός φυλάξοι Money Mouth

Τελοσπάντων δεν θα μακρηγορήσω για τη Ρενάτα, γιατί εν μέρει έφταιξα κι εγώ: Όντας σίγουρος ότι θα χύσω σε δευτερόλεπτα, τράβηξα μια μαλακία εξπρές πριν μπει στο δωμάτιο και μετά την περίμενα με νέα αποθέματα αντοχής. Ωστόσο είχα υποτιμήσει το ενδεχόμενο να μην μπορώ να ξανατελειώσω - όπερ και εγένετο.
Ας σημειωθεί ότι αυτό δεν μου έχει ξανασυμβεί ποτέ (χύνω αρκετά εύκολα) και το αποδίδω στην απαράδεκτη, ψυχρή κι ανέραστη συμπεριφορά της συγκεκριμένης.

Φυσικά όταν είδε ότι αργώ έκανε ό,τι μπορούσε για να επισφραγίσει ότι θα μείνω άχυστος, με ατάκες εκνευρισμένου δημοσίου υπαλλήλου και κάτι άγαρμπες, μηχανικές παλινδρομήσεις με το χέρι της πάνω στο πουλί μου, λες κι ήθελε να το ξεριζώσει. Πάω στοίχημα πως αν έμενε ακίνητη για μερικά δευτερόλεπτα και μ' άφηνε να βαρέσω μια μαλακία βλέποντάς την, θα είχα χύσει μεγαλοπρεπώς (Αλλά όταν είσαι σκατόψυχος δεν λειτουργείς καν προς το συμφέρον σου- Βλ. την κλασική αλληγορία με το βάτραχο και το σκορπιό...)

Έφυγε εκνευρισμένη, λέγοντας κάτι γαλλικά από μέσα της- αντί να πει μια έστω συγγνώμη που δεν έχει άλλο χρόνο.

Η γριά τσατσά δεν με χαιρέτισε και μ' αγνόησε πλήρως ενώ περνούσα από μπροστά της. Της βάζω 5/10 επειδή δεν έκανε νύξη για το χρόνο και δεν χτύπησε πόρτα [καλύτερα αγενής παρά ενοχλητικός].

Ας κλείσω λέγοντας το εξής:
Η Ρενάτα πέρα από κακή επαγγελματίας είναι και κακός άνθρωπος. Μια γυναίκα χωρίς ίχνος τρυφερότητας ή αισθησιασμού ή απλής κατανόησης για τους άλλους, που νομίζει πως μπορεί να επιβάλλεται επ' άπειρον και επί πάντων με μόνο εφόδιο την εμφάνισή της. Αγνώμων για την καλοτυχία να γεννηθεί όμορφη και να μπορεί να ζει πλουσιοπάροχα ανοίγοντας τα σκέλια της - αντί να καθαρίζει σκάλες όπως κάποιες πιο "άτυχες" συμπατριώτισσές της με λίγο χειρότερη γεωμετρία προσώπου και σώματος, και δισεκατομμύρια άνδρες και γυναίκες ανά τον κόσμο.
Παρέχει κακές υπηρεσίες και κάνει τους ανθρώπους να νιώθουν άσχημα, μόνο και μόνο ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΟΡΕΙ (εκμεταλλευόμενη τη βιολογία μας, την αδυναμία να της αντισταθούμε ενώ ξέρουμε ότι είναι φόλα).

Προσωπικά εύχομαι να τιμωρηθεί με μειωμένη ροή πελατών, δηλαδή την αυτονόητη ποινή ενός κακού και ασυνείδητου επαγγελματία. Και τελικά να μας αδειάσει τη γωνιά, αφήνοντας χώρο για κάποια νέα και ορεξάτη κοπέλα. Εξάλλου, η ομορφιά παρέρχεται ενώ η ανθρώπινη επαφή και μια καλή κουβέντα διαρκούν περισσότερο στο χρόνο.

ΥΓ. Μια γενικότερη προτροπή: Χρησιμοποιήστε τα προσόντα σας (όποια κι αν είναι αυτά) προς όφελος το δικό σας και των άλλων, όχι εις βάρος των άλλων.
Το ταλέντο - ή έστω και η απλή ομορφιά - είναι μια ευνοϊκή ζαριά της Μοίρας.
Βάλτε για λίγο τον εαυτό σας στη θέση των άλλων που έφεραν άσσους όταν γεννήθηκαν, και πράξτε αναλόγως.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2019
Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
26 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.914
Πόντοι:
2.537
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mayhem666, athinaios44, Kavouras13 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

30 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τωρα τι δικαιολογια ηταν αυτη.Δηλαδη μισει τους πελατες,αλλα αγαπαει το πορτοφολι τους;
Και ενας σερβιτορος εχει σερβιρει χιλιαδες ανθρωπους αλλα δεν μισει τους πελατες,
ουτε τους ριχνει το πιατο πανω στα κεφαλια απο τα νευρα του.
21 Σεπτεμβρίου, 2019
Η Ρενάτα τρώγοντας κατά μέσο όρο 30 ψωλές την ημέρα επί 12 χρόνια έχει εισπράξει πάνω από 1.000.000 ευρώ! Θα μπορούσε να έχει κτίσει μια πολυκατοικία στην πατρίδα της και από τα ενοίκια που εισπράττει να ζει άνετα χωρίς να εργάζεται. Αυτό θα έκανε στη θέση της μια φυσιολογική γυναίκα που έγινε πόρνη από οικονομική ανάγκη. Όμως της Ρενάτας της αρέσει να γαμιέται από τριχωτούς σκουρόχρωμους και να γαμάει την τσέπη και το μυαλό των υπολοίπων που την πληρώνουν για να περάσουν 10' μαζί της.
C
Cavalaris
(Updated: 22 Σεπτεμβρίου, 2019) 21 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δε καταλαβα!? Μαζι τα βγαλαμε τα 1000 ευρω?! Τα δουλεψα μαν μου, δε τα εκλεψα... Αδεια δε μου διναν για διακοπες, παιδια-σκυλια δεν εχω, θα τα σκασω να γαμησω την κωλαρα της Ρενατας ειπα!! Δεν εκατσε, ζμπουτσαμ, τα μαδησα σε βιζιτες!!! Η καλοπεραση πανω απο ολα!!!!!
21 Σεπτεμβρίου, 2019
Η Ρενάτα δεν είχε ποτέ ανάγκη από χρήματα και πάντοτε γαμιόταν για να κάνει το κέφι της και να την "σπάει" σε όσους μισεί κατά βάθος !!!

Προέρχεται από πλούσια οικογένεια!
C
Cavalaris
21 Σεπτεμβρίου, 2019
Απο την περιγραφη σου καταλαβαινω οτι σου επεσε ενω την γαμουσες και μετα σε στολισε δεοντως χαχα Ημουν μια φορα απεξω απο δωματιο και ακουγα την πουτανα να ειρωνευεται εναν τυπου που δεν του σηκωνοταν. Του ελεγε οτι αν δεν μπορεις να γαμησεις να μην ερχεσαι εδω,δεν θελω τετοιους πελατες. Ειχε εκνευριστει πολυ η πουτανα. Τον παρατησε στο δωματιο και οταν εφευγε απο το μπουρδελο τον εβριζε μαλακα απο την κουζινα. Του γαμησε την ψυχολογια του τυπου που πρεπει να ειχε ηδη αρκετα ψυχολογικα πριν παει.
22 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"Η Ρενάτα δεν είχε ποτέ ανάγκη από χρήματα και πάντοτε γαμιόταν για να κάνει το κέφι της και να την "σπάει" σε όσους μισεί κατά βάθος"

Ναι, λέει πως θα βγάλω τα κόμπλεξ μου, ας γίνω πουτάνα να με γαμάνε 30 πούτσες την ημέρα, θα τους δείξω εγώ..! χαχαχαχα. ΜΟΝΟ τα λεφτά κοιτα η συγκεκριμένη, διότι με τις μαλακίες/επιλογές που κάνει κ με τα μπλεξίματα που εχει, παίζει να μην κατάφερε να βάλει και πολλά $$ στην άκρη _εξού γιατί δουλεύει 12χρόνια στο πουτανιλίκι!!!

"Προέρχεται από πλούσια οικογένεια"

Γιατι υπάρχουν πλούσιοι στη Μολδαβία(πλάκα κάνω)!? Μου έχει δείξει φωτογραφίες απο τότε που ήταν πιτσιρίκα, το που κ πως μεγάλωσε και που έμενε, το σχολείο της κτλ. Μονο πλούσια δε την λες την οικογένειά της (η οποία αποτελείται απο εκείνη κ την μάνα της αφου πατέρα η Ρενάτα ΔΕ γνώρισε).
Μιας κ είμαι απο εκεινους που την ξερουν αρκετά καλα, 8α συμφωνήσουμε μονο στο οτι γενικά μισεί κόσμο ΧΩΡΙΣ λογικά αίτια πχ: τον Αλάνη τον έκανε πέρα το 2014 γιατι πιστεύει πως έγραψε αρνητική κριτική στο Bou' _με αποδείξει ο μικρός πήγε να λύσει την παρεξήγηση και της έδειξε οτι ΔΕΝ έχει γράψει κριτική απο το 2010(η οποία κριτική ήταν και θετική μάλιστα).. Παρόλαυτα, εκείνη ΔΕ τον ξαναπήρε λέγοντάς του μια οτι δε τον θέλει ο νταβάς, μια οτι ζηλεύει η Αννα, (και το αγαπημένο μου) οτι αμα τον βρεί ο γκόμενος της 8α τον δείρει και αλλα τετοια τρελα.. Η τυπισσα θελει ψυχίατροοοο!!!!
22 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"Ημουν μια φορα απεξω απο δωματιο και ακουγα την πουτανα να ειρωνευεται εναν τυπου"
9/10 φορές που πήγαινα να γαμήσω την Ρενάτα, με κάποιον βριζόταν ή λογομαχούσε!! Της την είχα πει θυμάμαι κ μια φορά, οτι πάω να γαμήσω, να περάσω καλά και ΟΧΙ να την ακουω/βλέπω να τσακώνεται με αποτέλεσμα να μου χαλά όλη η διάθεση!!
24 Σεπτεμβρίου, 2019
Καμιά ιερόδουλη δεν αντέχει να εργάζεται για περισσότερα από 2 χρόνια για οικονομικούς λόγους και μόνο! Σε πουτάνες όπως η Ρενάτα ο αγοραίος έρωτας είναι μια επικερδής διέξοδος στα ψυχολογικά τους προβλήματα. Το ότι αρνήθηκε τον κώλο της σε πελάτη που της προσέφερε 1.000 ευρώ ενώ τον έδινε δωρεάν σε κάποιους γύφτους στην Αμαλιάδα πριν 12 χρόνια τα λέει όλα για το μυαλό της και τον χαρακτήρα της!
C
Cavalaris
25 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"Καμιά ιερόδουλη δεν αντέχει να εργάζεται για περισσότερα από 2 χρόνια για οικονομικούς λόγους και μόνο!"
Επειδή είμαι 20 χρόνια στο κουρμπέτι, ας συμφωνήσουμε οτι διαφωνουμε!! Επίσης, νoμιζω χάλασα πολλη ώρα να (ξανα)ασχολούμαι με τη βλαμμένη.. Εδώ πέθανε η Jessica Jaymes και δεν εχει ανοίξει ενα thread..! :'(
25 Σεπτεμβρίου, 2019
kosamf σε αγαπάμε αλλά εδώ είσαι λάθος σε πολλά επίπεδα.
Εσύ έχεις γράψει τα χειρότερα για τη Ρενάτα επανειλημμένως, ξέρεις ότι δεν υπάρχει χημεία μεταξύ σας, και μετά ξαναπάς καρφωτός εκεί, λες και δεν υπάρχουν άλλες (εμφανίσιμες) γκόμενες.
Μετά ενώ ξέρεις από πριν ότι θα είναι φόλα, τραβάς και μια μαλακία.
Και τέλος αντί να πεις "οκ, μαλακίστηκα!" (και μεταφορικά και κυριολεκτικά) κάθεσαι και γράφεις άκρως απαξιωτική κριτική, ενώ στην πραγματικότητα έχουμε το χρονικό ενός προαναγγελθέντος κακού γαμισιού.
30 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3