Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 119 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σαστισμένος από τις πολλές πουτάνες και κουρασμένος από τις βόλτες μπαίνω στο μαγαζί και κάθομαι με τη σκέψη να ξεκουραστώ λίγο.
Βγαίνει η τσατσά και έρχεται δίπλα μου, κάθεται και αρχίζει να μου εξηγεί ότι έχει ένα πιπινάκι που τα κάνει όλα εκτός από πρωκτικό.
Ευθύς αμέσως βγαίνει και η κοπέλα. Είναι μια κοντή κάπως χλωμή κοπέλα κάτω του μέτριου ομορφιάς και αρκετά κοντή. Μου λέει και αυτή γλύφω και αρχίδια αλλά μόνο κώλο δεν κάνω.
Αφού το γλείψιμο στα αρχίδια βοηθάει και στη χαλάρωση αποφάσισα να τη δοκιμάσω. Μπήκα λοιπόν στο δωμάτιο και την περιμένω. Έρχεται άμεσα και με ύφος σωστής εργάτριας αρχίζει και μου παίρνει πίπα, της ζητάω και τα αρχίδια και ξεκινάει γλείψιμο και γλύφει και γλύφει... τέτοια ευχαρίστηση ήταν αυτό ακριβός που χρειαζόμουν.
Μου βάζει την καπότα μετά και μου λέει πώς θέλεις, της λέω εσύ από πάνω και ανεβαίνει και αρχίζει το πάνω - κάτω για λίγο ώσπου την έπιασα και χωρίς να της τον βγάλω τη γυρνάω στο ιεραποστολικό. Άρχισα να τη σφυροκοπώ μέχρι που εκσπερμάτισα μέσα στη καπότα.
Καλή η κοπέλα αλλά έχει λίγο θέμα με τα δόντια, αν μαζέψει κανένα φράγκο καλά θα ήταν να το φροντίσει.
Σας χαιρετώ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2019
Όνομα κοπέλας
Σόνια
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Νίο, ISINAS, Ημεδαπος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Σεπτεμβρίου, 2019
Πιτσιρίκα δεν την λες την Σόνια... είναι petite, αλλά είναι και 30 χρονών... Πάντως όποιος θα την δοκιμάσει ή την έχει δοκιμάσει, πραγματικά προσπαθεί να κάνει τα πάντα για να ικανοποιήσει τον πελάτη!! Όπως ανέφερε και ο φίλος, ''εργάτρια''...
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 193184
15 Σεπτεμβρίου, 2019
Αν αυτή είναι πιτσιρικά εγώ μάλλον δεν έχω γεννηθεί ακόμη!!!Money Mouth
16 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

30 χρονών φίλε;;;;
Δεν το κατάλαβα, μάλλον επειδή είχα πιει λιγο πριν πάω στο μαγαζί. Πάντως είναι τίμια και ωραίο και το βυζί, σφιχτό...
A
asos_76
16 Σεπτεμβρίου, 2019
Τα κάνει όλα χωρίς πρωκτικό=κάνει τα μισά δηλαδή..
Τώρα το γλύφει μπάλες=και γίνεται θέμα,
τι να πουν και αυτές που παίζουν με ρουφακολλάδες Γερο-μύστης
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4