Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 100 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπερα συναγωνιστες οπως λεω και στον τιτλο τα σχολια δικα ασς για να ειμαι ειλικρινης ρε παιδια δεν εχω καταλαβει και πολυ τι εγινε.Πριν λιγο αποφασισα να παρω την Ελλη στο μπουρδελο το αριστερο οπως μπαινουμε καθως την ειχα σταμπαρει απο προηγουμενη τσαρκα.Ετσι λοιπον αφου σημερα την ξαναειδα κατευθειαν εδωσα το 10ρικο.Για οσους δεν την γνωριζουν προκειται για μια ρωσιδα γυρω στα 35 με 45 ξανθια λιγο γεματουλα με τεραστια βυζια.Στην βαθμολογια μην πολυδωσετε σημασια γιατι πρωτη φορα σε μπουρδελο μου συνεβη αυτο.Πηγα να κανω παιχνιδι στα ορθια με την κωλαρα και τις βυζαρες αλλα η τυπισσα ηθελε να πεσει κατευθειαν στο κρεβατι κακο δειγμα αυτο λεω.Επειτα μετα απο λιγη προσπαθεια συννενοησης καθως μιλαει μονο ρωσικα καταλαβε οτι θελω να της γλειψω τα βυζια και εδω αρχιζει το θεμα.Εγλυφα απαλα και αισθησιακα τα βυζια της τις ρογες της ολα οπως το ιδιο απαλα και αισθησιακα επιανα τα βυζια της.Η τυπισσα σηκωσε τα ποδια της σχετικα ψηλα και αρχισε να παιζει το μουνι της ε λεω ενταξει μαλλον ειναι κανα σκηνικο για να καυλωσω ακομα περισσοτερο η οντως το νιωθει ειναι καβλωμενη.Αυτο συνεχιστηκε για παρα πολυ ωρα και καποια στιγμη αρχισα να της λεω θελω να κανουμε σεξ και συνεχως ελεγε 1 λεπτο 1 λεπτο παιζει να το ακουσα καμια 10αρια φορες.Ετσι λοιπον συνεχισα να κανω αυτο που καναμε τοση ωρα.Ξαφνικα και μου φαινεται λογικο λεω η γκομενα παει ολοταχως να με φωλιασει και μου επεεεεσεεεεεε αλλααααα μου ξανασηκωθηκε.Να επιμενω εγω παμε για σεξ και αυτη το ιδιο 1 λεπτο ε τσαντηστηκα και της λεω αστο ενταξει φυγε δεν θελω αλλο και τοτε η τσατσα χτυπησε την πορτα καθως ειχα κατσει πανω απο 10 λεπτα σιγουρα και το σαλονι ηταν γεματο.Τοτε η τυπισσα τσαντισμενη μου εκανε νοημα να κατσω ξαπλα και μου πηρε μια καλη πιπα και εχυσα για σεξ ουτε λογος τιποτα κατι ελεγε στα ρωσικα τωρα με εβρισε με πικαρε δεν ξερω στα αρχιδια μου κιολας και αφου εχυσα χαιρετησε και εφυγε.Παιδια βοηθηστε πραγματικα αυτο που εγινε να το εκλαβω ως φολα η να το εκλαβω οτι γουσταρε η γκομενα αλλα εγω το χαλασα?Εγω πιστρυω παντως οτι πηγαινε να με φωλιασει ολοταχως.Σε καθε περιπτωση πειτε την αποψη σας και αν θα επρεπε να ξαναδοκιμασω μαζι της αλλη μια φορα να δωσω δευτερη ευκαιρια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2019
Όνομα κοπέλας
Έλλη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
521
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Loucas10, tsitsibirdis, Ημεδαπος και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2019
εμενα για φολα μου ακουστηκε,δες το απο την δικια της πλευρα, οσο περισσοτερο πλησιαζει το 10λεπτο και δεν γαμιεται ειναι κερδισμενη,εχει τοσα καυλια να φαει και σιγουρα με το να μην τον φαει θα ειναι ξεκουραση για αυτην.
30 Αυγούστου, 2019
Έπρεπε να της τον καρφώσεις μέσα την ώρα που σήκωσε τα πόδια της μάλλον γουσταρε ακαποτο είναι φαν η συγκεκριμένη
JF
John Fatseas
30 Αυγούστου, 2019
Ευχαριστώ για τα σχόλια την έχετε πάρει καθόλου την ξέρετε εσείς αυτήν?
31 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την εχω παρει κ εγω .εστιασαμε μονο στα βυζια που οντοσ ειναι πολυ γαματα μεγαλα κ μετα μου πιρε πιπα μεχρι να χισς .κ η πιπα τησ πολυ καλη αλλα δυσκολα δινι μουνι προσπαθει να το αποφυγει δινοντα βιζι κ πιπα
31 Αυγούστου, 2019
Εγώ προσωπικά έχω να πω το εξής ότι ο συγκεκριμένος οίκος είναι ο μοναδικός στον οποίο δεν έχυσα σε όλη την ιστορία της μπυρδελοτσαρκας μου στον πάνω αριστερά όπως είπες παλιά δούλευε μια από Λετονία εκεί που έλεγε ότι είναι Ρωσίδα ήταν ξανθιά αρκετά μεγάλη σε ηλικία και αδύνατη έκανε φουλ πρόγραμμα (έτσι έλεγε αλλά παπάρια ) έφυγα χωρίς να πάρω κώλο την γάμησα μόνο 2-3 λεπτά μουνι και τέλος Κόλο δεν έδωσε πίπα ξανά δεν πήρε ούτε μαλάκια δεν μου τραβιξα φεύγοντας με τόσα νεύρα εκραξα τον Τσάτσο και έσπασα έναν πίνακα που είχαν δεν με ένοιαζε τίποτα τότε και για πολλά χρόνια το είχα σε blacklist και θα συνεχίσω γιατί η κριτική σου το επιβεβαιώνει για άλλη μια φορά να σε καλά φίλε να μαθαίνουν και η άλλη να γράφουν αλήθειες να βοηθάνε τους άλλους μην τρωμε φωλες
31 Αυγούστου, 2019
Αρχικά να πω συγχαρητήρια στον τύπο που στο προηγούμενο σχόλιο αναφέρει ότι εσπασε τον πίνακα..
Καλά τους έκανε.
Για εμένα ήταν ένα είδος στρατηγικής για να αποφύγει το γαμιση, ντροπή κ αίσχος της. Στην ζωή από ένα σημείο κ μετά επιλέγουμε τον εντιμο η τον παράνομο τρόπο της πονηριας δεν υπάρχει κάτι ανάμεσα η συγκεκριμένη έχει διαλέξει τον δεύτερο τρόπο..
31 Αυγούστου, 2019
παιδια ευχαριστω για τα σχολια συμφωνω 100% μαζι σας και οπως ειπε και ο φιλος Nicko RM πρεπει ο καθενας απο εμας να πληροφορει τους αλλους μεσω κριτικης γιατι ειναι πολυ σημαντικο να αλληλοενημερωνομαστε και να προστατευουμε ο ενας τον αλλο δεν μπορει τωρα το καθε σκουπιδι να μας κλεβει μπροστα στα ματια μας.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7