Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 317 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τι επιβάλλεται να υπάρχει στο μυαλό ενός άντρα; Οι καμπύλες. Αυτές οφείλουν να καθοδηγούν τα γενετήσια του ένστικτα σε σκοτεινά, περίεργα και ηδονικά μονοπάτια. Έχοντας τσεκάρει τις φωτογραφίες της και όντας σε κατάσταση οριακής μέθης καβάλησα το κάρο και πήγα καρφωτός στο τσαρδί. Η Αλεξάνδρα είναι μια πληθωρική λατίνα με ελαφρώς ινδιάνικα χαρακτηριστικά και μια τεράστια κωλάρα. Οι καμπύλες αφύπνησαν όχι μόνο τις καύλες αλλά και την πλεονεξία μου δίνοντας τρία μπλε για ισάριθμη ενοικίαση. Μπήκε στο δωμάτιο πρόσχαρη λύνοντας το μαγιό ώστε να αποκαλυφθούν και οι ελάχιστες σαρκικές επιφάνειες που έκρυβε. Στα μείον ότι δεν δέχεται 69 γιατί "πονάει", κλασικές πουτανίστικες μαλακίες αλλά σεβαστές. "You drink" παρατήρησε μόλις τα χείλια μας ήρθαν σε σημείο επαφής αλλά περισσότερο με περιπαικτική διάθεση, "Dos cervezas" της απαντάω παραλείποντας να αναφέρω τα πέντε σφηνάκια που τα μαρτυρούσε πάντως μια χαρά η κατάσταση ημίστησης. Καμπύλες! Επανήλθε στο νου μου η μαγική λέξη. Την ξαπλώνω μπρούμυτα και πέφτω με τα μούτρα στην κωλάρα της, να την γλύφω, να τη βεντουζώνω με τα χείλια, να χώνω τη μύτη μου στην κωλοχαράδρα της. 69 μπορεί να μη θέλεις καλή μου αλλά αυτή την πανδαισία θα την γευτώ μέχρι τελευταίας σταγόνας. Δεν ξέρω πόση ώρα βρέθηκα χαμένος στους λαχταριστούς λοφίσκους της, σίγουρα μέχρι να μουλιάσουν τα χείλια και να μουδιάσει το στόμα, ώσπου αντιλήφθηκα μια χαλαρή στύση στο κάτω σύστημα γυρίζοντας την ιεραποστολικά για να αρχίσει έστω και με χρονοκαθυστέρηση ο αγώνας που τελείωσε μετά από ολίγες πιστονιές. Καθίσαμε μετά στην κλίνη πιάνοντας για λίγο το μπλα-μπλά στη μητρική της. Άλλη μια πονεμένη ιστορία από τη χώρα ναυάγιο, τη ρώτησα και για τον Γκαιάδο, μια από τα ίδια μου είπε με απογοήτευση. Έδειχνε θλιμμένη και με την κατάσταση και με τη δουλειά που κάνει,τι να πεις, η ζωή δεν είναι λούνα παρκ. Και ο καθείς το κουπί του...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2019
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.341
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anatoliz, DeanCorso, Μπακμαν και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2019
Όσο για το τέλος,που αναφέρθηκες στην κατάστασή της,ήταν πολύ συγκινητικό,μιας και ήρθε από μία υπερεξαθλιωμένη χώρα με άθλιες συνθήκες ζωής..Ελπίζουμε η κατάσταση στη Βενεζουέλα να βελτιωθεί όσο πιο σύντομα γίνεται !!
26 Αυγούστου, 2019
τις φωτογραφιες της που τις ειδες;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2