Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 317 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πάντα όταν βλέπω τις δηλώσεις των προπονητών ισπανικών ομάδων, ξέρω ότι θα ακούσω τις φράσεις "muy importante", "muy difficile". Ε, ήρθε η ώρα να το χρησιμοποιήσω κι εγώ.

Παρκάρω το αυτοκίνητο και κατευθύνομαι προς τον οίκο του ορόφου. Αφού πέφτω πάνω στις σκαλωσιές της ανακαίνισης, προσπερνώ και πάνω στο ισόγειο, όπου με περιμένει μια έκπληξη.
4 κοπέλες, όλες από λατινική Αμερική.
Οριάνα, Αντζελίνα, και άλλα δύο κορίτσια που πέρασαν χωρίς να δώσω σημασία.
Έχοντας φάει φόλα σε προηγούμενη επίσκεψη μου από Οριάνα και όντας λάτρης του ωραίου στήθους, διάλεξα την Αντζελίνα:

Μετρίου αναστήματος με πιασίματα, στήθος φρεσκοφτιαγμενο καί με ωραία ρώγα.
Αφού η κυρία στην υποδοχή άλλαξε τα σεντόνια, μου έδειξε το δωμάτιο που θα περάσω. Ευγενική και χαμογελαστή.

Περίμενα κάμποσα λεπτά στο δωμάτιο μέχρι να έρθει η Αντζελίνα, φρέσκια από μπάνιο.
Με χαμόγελο και με τα λίγα αγγλικα/ελληνικά που ήξερε (και τα ισπανικά που μου έμαθε το "la casa de papel" και το "narcos") πέσαμε στο κρεβάτι.
Με τα ίδια ισπανικά έμαθα ότι είναι στην Ελλάδα 3 μήνες και της είπα ότι είναι πολύ όμορφη (μύστης!).
Χαδακια, λίγο παίξιμο με την γλώσσα της στην ρώγα μου και έτοιμος ο Γιούτσος.
Γλυψιμο ακα, με μικρό ενδιαφέρον στα παιδιά από κάτω. Δεν θα το περιέγραφαν υπερπαραγωγή- ήταν απλά καλό.
Στήσιμο στα 4 για αρχή που δεν βολεύτηκα και τόσο. Έπειτα ήρθα από πάνω με βαθιά εξερεύνηση και για τελείωμα ήρθε αυτή από πάνω.
Ξεκίνησε με πλάτη προς εμένα που με ξενέρωσε λίγο (για άλλο λόγο μπήκα εδώ Αντζελίνα μου...) Αλλά με φοβερή κίνηση.
Γύρισε, ομως, και έδωσε τα πάντα, με εμένα να φιλάω τις ρώγες και τα στήθη της.

Σύνοψις:
Αρνητικά: δεν μου αρέσει η αίσθηση της κρέμας. Δεν έχω απαίτηση από οποιαδήποτε κοπέλα να μην βάζει. Απλά λέω ότι δεν μου αρέσει.
Θετικά: κοινωνική και με όρεξη. Όση ώρα ήταν στο δωμάτιο,δεν σταμάτησε να χαμογελάει και να προσπαθεί να επικοινωνήσει. κατά την διάρκεια του αγώνα, άφηνε μικρά βογκητα, χωρίς υπερβολές.

Sigue así, Angelina! hasta la próxima!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2019
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
427
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, Μπακμαν

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2019
δεν νομιζω οτι οι λατινες ειναι και οτι καλυτερο, πιο πολυ ξεπετα και ψευτικα αχ και αχ ειναι, παρα κατι ευχαριστο, σιγουρα υπαρχουν εξαιρεσεις αλλα δεν νομιζω οτι εγω θα πηγαινα με λατινα απο Ν. Αμερικη
L
Londoner
06 Αυγούστου, 2019
Το στούντιο γενικά τα πάει πολύ καλά,έχει ωραίες γκόμενες.
Το δωμάτιο και το σεντόνι γενικά καθαρά και αλλαγμένα ;;
06 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν πιστεύω ότι πρέπει να γίνει γενίκευση τέτοιου είδους..
Έχω φάει την φόλα μου με την Οριάνα και είναι αυτό που περιγράφεις.
Σε αυτή την περίπτωση, όπως και με την Μόνικα (αν θυμάμαι καλά το ονομα-μια αδύνατη κοπέλα) πέρασα πολύ καλά.
Πάνω απ' όλα αυτά, ειναι και τα γούστα... Αν δεν σου αρέσουν οι μελαχρινές, δεν έχει ουσία να το συζητάμε.

Τέλος, όπως έχουμε παρατηρήσει, οι κοπέλες που κάνουν αυτή την δουλειά είναι από χώρες με σοβαρά οικονομικά θέματα,οπότε μην περιμένεις να δεις καμιά Ισπανίδα σε καταστημα..!Ματάκι
07 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν θα έλεγα ότι τα πάει πολύ καλά.
Είναι μετρημένες στα δάχτυλα οι καλές, και μια από αυτές είναι η Κωνσταντίνα που έβαλες και την κριτική σου.
Τώρα τελευταία έχει αρκετές γεματουλες και δεν είναι του τύπου μου.

Από καθαριότητα,είναι καλό. Αν το συγκρίνεις με τα υπόλοιπα στην γειτονιά (φυλής και περίχωρα) είναι ο πιο περιποιημένος χώρος.
07 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γούστα είναι αυτά φίλε μου Χαμόγελο Ωστόσο,μη σου πω ότι αρκετές φορές που έχω πάει σε στούντιο των 50ε έχω ξενερώσει,γιατί παντού μπορείς να βρεις γκόμενες που δεν αποδίδουν όπως θα έπρεπε..

Καλά,όσο για την καθαριότητα,είναι το ΤΟΠ στην περιοχή.Διαθέτει όλες τις ανέσεις που παρέχουν τα ακριβότερα στούντιο,απλά το συγκεκριμένο πιέζεται να έχει την τιμή του στα 20ε,λόγω του υψηλού ανταγωνισμού στην περιοχή.Αντίθετα,εάν ο ανταγωνισμός ήταν χαμηλότερος,όπως στη Χίο,που υπάρχει ένα στούντιο της ίδιας αλυσίδας το οποίο χρεώνει το σεξ στα 40 ευρώ,το Λ73 θα ήταν ακριβότερο,όπως για παράδειγμα αυτά στη Συγγρού.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5