Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 123 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Απόγευμα τρίτης και αφού γενικότερα στην πιάτσα δεν παίζει τίποτα ιδιαίτερο τα ίδια χαμηλά στάνταρ ξεπετας βιασύνης κακών υπηρεσιών που έχει καθιερωθεί στην Φυλής -Φωκαιας δεν αφήνουν κανένα περιθώριο επιλογής ούτε για βόλτα πλέον τα 20€α είναι μετρημένα και δεν περισσεύουν σε κανένα έτσι τι μένει Διδυμου και κάποια περιφερειακά .Παω λοιπόν Διδυμου 22 και πετυχαίνω την Αγγέλα με new look ξανθό μαλλί και μαυρισμένο σώμα από ηλιοθεραπεία πουωτηςωπαει πολύ καθώς δείχνει που ανανεωμένη εμφανισιακά αν και είχα δοκιμάσει μαζί πριν πέντε μήνες και δεν είχα περάσει καλά λέω άντε ας της δώσω μια δεύτερη ευκαιρία μπας και έχει βελτιωθεί έστω λίγο.
Δίνω το 20€ο στην τσατσά πάω δωμάτιο και μετά από λίγο έρχεται η Αγγέλα λέει τα κλασικά hellow και χωρίς πολλά προκαταρκτικά όπως κάποια φίλα σε λαιμό σώμα έπεσαν και μερικά γλωσσοφιλα αλλά μην φανταστείτε τίποτα ιδιαίτερο τυπικά η κοπέλα είναι πολύ τυποιημενη σαν να έχεις κουρδίζει ένα ρομπότ και πρέπει να ολοκληρώσει την διαδικασία σε ελάχιστο χρόνο λες και είμαστε σε γραμμή παραγωγής έτσι ξεκινάει να μου γλείφει τα αρχιδια στη συνέχεια κάνει ένα τσιμπούκι με κάποτε όπως της είπα μέτριο κατόπιν την τοποθέτω σε ιεραποστολικη στάση και όπως της το χώνω με λίγο δύναμη δυσανασχετήσε κάνοντας ένα μορφασμό τι έπαθες της λέω problem μου απαντά και αφού συνεχίζω τότε προσπαθούσε να κλείσει τα πόδια της ώστε να μην έχω καλή διείσδυση στο μουνι της αυτό είναι μεγάλη μαλακιά από οποία τό κάνει έτσι της άνοιγσ τα πόδια και συνέχιζα αφού δεν είχαν περάσει ούτε τρία λεπτά μου κάνει χύσε χύσε μωρό μου κατα τα άλλα δεν ξέρουν ελληνικά μετά από λίγο τελείωσα.
Γενικά η Αγγέλα δεν είναι καθόλου καλή στη δουλειά της πολύ ψεύτικη υποκρίνεται βιάζεται έμφανισιακα κάτι λέει αλλά έχει χαλαρό σώμα πεσμένα βυζιά στην περιοχή της κοιλιάς έχει ραγιάδες σίγουρα δεν άξιζε η δεύτερη ευκαιρία που της έδωσα για μένα τελευταία φορά σίγουρα δεν σας την προτείνω γιατί είναι μια κοπέλα που δεν τιμάει το 20€ο βιάζεται και κοιτάει να ξεπεταξει με γρήγορες κινήσεις μακριά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2019
Όνομα κοπέλας
Αγγέλα
Υπηρεσίες
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, 6Y44, flynow και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού