Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 130 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στον οίκο ύστερα από ανάγνωση της κριτικής συναγωνιστή λίγο μετά τις 5 το απόγευμα.
Έπεσα πάνω στο σφουγκαρισμα Γλώσσα όπου για λίγο σκέφτηκα να κάνω μεταβολή. Η τσατσά όμως με προέτρεψε να εισέλθω.
Αμέσως εμφανίζετε η Κρυσταλλία και έχοντας στο μυαλό μου την προηγούμενη κριτική, αλλά και ως λάτρης των ζουμερών κοριτσιών, δεν το πολυσκέφτηκα.
Η Κρυσταλλία λοιπόν εμφανισιακά είναι κοντούλα και ζουμερή έως παχουλή. Μελαχροινή με ωραίο βάψιμο, έντονα χείλη και ακόμα ποιο έντονα πεταχτά μάτια.
Το κορίτσι πρέπει να έχει αρκετή δόση τρέλλας όπου έλεγε διαφορα "κουλά" και ακαταλαβιστικα σε κάποιες φάσεις, αλλά το διασκέδαζα. Είχε αρκετά καλή διάθεση.
Στα του αγώνα.. Βαθύ ακάποτο τσιμπούκι στα όρια του deep-throat, καλή ισπανική - βοηθάει και το μέγεθος του στηθους της - και τρελό βλέμμα.
Τον ρουφαγε, τον έγλυφε και ναούριζε σε κάποιες φάσεις σε βαθμό αστείου.
Χωρίς να αναφερθώ σε κάτι τέτοιο, μου είπε ότι της αρέσει να γαμάει (προφανώς εννούσε αυταρχικό). Μάλλον της άρεσε το κωλαρακι μου Λύπη
Στην συνέχεια ανέβηκα απο πάνω και στηριζόμενη στα πόδια της έκανε βαθύ κάθισμα πέρνοντάς το όλο μέσα. Δεν έκλεβε καθόλου και ανεβοκατέβαινε με περίσια άνεση συνεχίζοντας τα νιαουρίσματα και τους αναστεναγμούς.
Γύρισμα στα τέσσερα (μάλλον κουράστηκε) με θέα την ωραία, γεμάτη κωλάρα της και κατάθεση.
Συνοψίζοντας, αρκετά καλή εμπειρία για την οποία δεν μετάνοιωσα φέυγοντας, πράγμα που μου συμβαίνει συνήθως.
Θα την επισκευθώ και πάλι σύντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 21, 2019
Όνομα κοπέλας
Κρυσταλλία
Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
57
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 heartbeat, darktranquillity, cosgeor και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2019
Παλιά γνώριμη απο το Κολοκυνθους,Είναι δυνατο και (τρελο) όπως παρατήρησες αλλά για τους λάτρεις τψν ζουμερών κορασίδων πολλύ καλή επιλογή
29 Ιουνίου, 2019
Κάποτε έκανε και πρωκτικό, εκεί έπρεπε να τη πετύχεις να γράψεις κριτική μετά!
11 Νοεμβρίου, 2021
Πω! Είχα πάει με την εν λόγω κοπέλα, πάρα πολύ παλιά, στις λίγες επισκέψεις που έχω πραγματοποιήσει σε οίκους! Καλή εμπειρία!
Ξέρει κανείς που την βρίσκουμε;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3