Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αποφασισμένος με το που βγήκα από το στρατόπεδο και έχοντας καυλώσει άπειρα με ρωσοblonde άγγελο στο γυμναστήριο, είπα να παίξω στα σίγουρα και να πάω καρφί για Άντζελα. Έριξα πρώτα όμως και μερικές κλεφτές ματιές σε νέους στόχους. Μεγαλέκου 28Α πρώτη στάση, βγήκε από το δωμάτιο μια ψηλή ξανθιά, δεν μου άρεσε καθόλου και η Αλεξάνδρα, νέα κοπέλα όπως ενημέρωσε το μπος, με ωραία βυζάκια να φαίνονται μέσα από c-through κομπινεζόν, σχετικά νεαρή,μελαχρινή, υποσχόμενη θα λεγα. Την κάνω πάω Ιάσονος 36, η Βίκυ μας βρήκε με άλλους συναγωνιστές, μαυρούλα, με ωραίο προσωπάκι, βυζάρες και δυνατό κωλί, αν δεν άρχιζε να χαχανίζει θα χα μπει. Τελικά φτάνω στο λιμάνι μου, ανεβαίνω πάνω, πιάνω κουβέντα με φίλαθλο εκ Πακιστάν, καλό παιδί, μου πε την ιστορία της ζωής του, μέχρι να βγει το μωρό από το δωμάτιο, ευτυχώς όσοι περίμεναν την έκαναν και μεινα μόνος με το καυλάκι μου. Ήρθε μέσα, με κόκκινο κραγιον αυτή τη φορά, με χαμόγελο, τα παμε λίγο.έβγαλε σουτιέν, το οποίο της τόνισα ότι ήταν ωραίο και εκείνη παραπονέθηκε για το μικρό βυζί της το οποίο βρίσκω ικανοποιητικό και έσπευσα να το ρουφήξω. Ανύψωσε δυστυχώς δεν είχα από τα αποδυτήρια, οπότε πέρασμα καπότας στον κοιμισμένο παίχτη μου, ξεκινάει ένα ρούφηγμα με τρόπο που γενικά είναι διαφορετικός, αλλά με καυλώνει πάντα, σα να ρουφάει λαίμαργα κάτι, χάιδευα και τα πατουσάκια της και κωλαρίνο όσο πίπωνε, λίγο πριν τελειώσω την παραπέμπω να στήσει το ωραίο μικρό κωλαράκι της στα 4 και να τη γαμήσω. Μπαίνω σιγά σιγά και το κράτησα αρκετά αυτή τη φορά, είχα τον έλεγχο, ενώ την κράταγα από τα καπούλια και έμπαινα πότε αργά πότε πιο δυνατά, χαζεύοντας την κωλοτρυπίδα της να ανοιγοκλείνει όταν πίεζα περιμετρικά με τα δάχτυλα μου. Η κατάθεση ήρθε μέσα και έφυγα άλλη μια φορά ικανοποιημένος. Ενόχληση δεν είχα καμία, πρέπει να κατσα γύρω στα 8 λεπτά. Από καθαριότητα σχετικά κομπλέ, το μόνο που θα ήθελα να είναι και το aircondition του δωματίου ανοιχτό( είχε αυτό στο σαλόνι ανοίξει) γιατί έσταζα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 05, 2019
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
mr. robot
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
172
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, thalasolikos37, Gingos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού