Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 290 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πήγα στην αντζελινα 11 το βραδάκι ήταν μαζί με την Μαίρη η τσατσα ευγενική , η αντζελινα είναι από Αλβανία αδύνατη λεπτή μεσουλα ωραία μπουτακια βυζακι 1μισαρι στυλ δάκρυ! Έχει κόψη το μαλλί έως τους ώμους είχε πιο μακρύ μου φαινετε !!! Επέλεξα την ατζελινα λοιπόν δινο το 20αρικο και μπαίνω στο δωμάτιο σε 5 λεπτά έρχεται το κορίτσι . Προκαταρκτικά δεν έγιναν πήγε να με φιλιση στο λαιμό όταν πήγα να κάνω το ίδιο τραβήχτηκε !! Πίπα τέλειος αεροπιπα με λίγο δόντι όποτε δεν καυλοσα καλά !! Την σταματάω και την στηνο στα 4 για κωλο , εδώ να πω πως ο κωλος της δεν έχει κανένα ξεφλούδισμα είναι πεντακάθαρη τουλάχιστον οπτικά !!!! Δεν κατάφερα να μπω σε κωλο Πάρολο που φαινόταν δουλεμένος και ανοιχτος , μου λέει βάλτο στο μουνακι και εκεί δεν .. δεν ξέρω γιατί !!!!Χμμμ; να πω πως ήταν έβγαινικη σε όλη την διαδικασία δεν με μείωσε σε κάτι αλλά φαινόταν νευρική και αγχωμένη ίσως ήταν αυτό που με ξενεροσε!! Ξαφνικά μου λέει σου έχω ένα δωράκι γιατί τελειονη ο χρόνος !! Λέω μέσα μου τι ενοει ; Μου λέει να σου βγάλω την καποτα ; Λέω και δεν την βγάζεις ; Έβγαλε την καποτα και έτριβε το καυλι μου στο μουνακι της , ξαφνικά καυλοσα τρέλα και ακουμπάει το πουτσο κεφάλι όπως ήταν καυλομενη η πουτσα τέντα στην μουνι τρύπα της ... με κοίταγε έντονα στα μάτια και εκεί κάνω μια δυνατή σπρωξιά και μπαίνει όλο μέσα στην μουναρα της ...εκεί μου κάνει αχ αγάπη μου δεν κάνει την γαμουσα και μου κράταγε αντίσταση με το χέρι της ...και έλεγε αχ ρε μωρό μη αχ μη....είχα κατακαυλοση της λέω θα χυσο ...εκεί το βγάζει έξω και το παίζει και την χυνο πάνω στο μουνακι της .......αυτό μου άρεσε και έφτιαξε την όλη ξενερομενη ατμόσφαιρα ... χαιρετήθηκα με και έφυγε ..... τα συμπεράσματα δικάσας τύποι μου καλό βράδυ !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2019
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
Υπηρεσίες
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.408
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μινώταυρος 45, Blog_kiss, P_G88 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

34 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιανουαρίου, 2019
Πάνω στην καύλα πολλά γίνονται παιδιά να προσέχετε με τις μαλακίες
30 Ιανουαρίου, 2019
Παραμυθια λέει ρε
30 Ιανουαρίου, 2019
Μπράβο πρόοδος. Αυτή σιχαινόταν να βάλει το καυλί στο στόμα της κ ελεύθερο στοματικό δεν ανακοινωνόταν στο σαλόνι. Όμως το κωλαρακι της το δούλευε καλά.
30 Ιανουαρίου, 2019
.....και ο Γερο-μύστηςΓερο-μύστης θεός βοηθός !Κατσικογάμης
30 Ιανουαρίου, 2019
Παραμυθια μας λεει..για τις εντυπώσεις
30 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εντυπώσεις, trollαρισμα, ίσως ακόμη κ εκδικητικές τάσεις για ανεκπλήρωτες επιθυμίες... Συμβαίνουν όλα κ συχνότατα!
30 Ιανουαρίου, 2019
Προσοχή συναγωνιστές κάποιες ιερόδουλες κάθονται να γαμηθούν ακάποτα για παραπάνω λεφτάΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!..Πρίν αρκετό καιρό είχα πάει φυλής 54α δούλευε η Τατιάνα,την έχω δει και στο 54β,και στήν διδύμου.Μπαίνω δωμάτιο και μου λέει,θές να με γαμήσεις ακάποτα με 20 ευρώ παραπάνωΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!έπαθα σοκ,μόλις της απάντησα ΟΧΙ,μου απαντάει πως άλλοι την παρακαλάνε και πληρώνουν πολλά για ακάποτο γαμήσι.ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΕλπίζω να βοήθεισα...Σύντομα θα ανεβάσω και σχολίο με περισσοτερες λεπτομέρειες.
30 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν εξαφανίστηκε εδώ Αθήνα βρίσκεται Έρωτας
31 Ιανουαρίου, 2019
Για να κάνει αυτό, η κοπέλα, ίσως θέλει κάτι να μεταδώσει. Φυλαχτείται από την καριόλα.
02 Φεβρουαρίου, 2019
Βλέπω γίνεται μόδα το ακάποτο με εσάς τους ανεγκέφαλουςΜαλακίαΜαλακία:oldman,και της βλαμένες πουτάνες που τον παίρνουν ακάποτα.Καποιές ζητάνε και παραπάνω λεφτά για ακάποτοΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!:headbang.Μια απ αυτες είναι η Τατιάνα απο φυλής 54αβ την έχω πετύχει και Διδύμου.Πρόσοχη συναγώνιστες πρέπει ολές αυτες οι καριγιόλες να φύγουν, είναι επικίνδυνες.Προσοχή και καλά γαμήσια.Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
34 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3 4