Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 218 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδινες καυλες με οδηγησαν στον οροφο οπου ηταν για να παρει τις καυλες μας χριστουγεννιατικα η Αννυ.
Προκειται για μια μετριου αναστηματος κορασιδα κοκκινομαλα,ηλικια δεν την ρωτησα αλλα καπου στα 25-26χ.
Το προσωπο της ειναι λιγο περιεργο, του λειπει λιγο η θυληκοτητα και ειναι λιγο σκληρο, εχω δει και χειροτερα.
Το κορμι της ειναι ωραιο αδυνατο και εχει πλαστικους βυζους αλλα στην αφη ειναι σκληροι.
Η Αννυ εμφανιστηκε με ενα δικυωτο καλσον με τα μουνοχειλα εξω να κρεμονται, το σαλοναρισμα της χαλαρο
και ανετο, αλλες δυο-τρεις φορες που την εχω δει, πιανει την κουβεντα στο σαλονι με πελατες.
Εδωσα το 20ρικο και περιμενα στο δωματιο, στο κρεβατι υπηρχε μαλλινο καλυμα πετσετε και ηταν ζεστο,
σιγουρα η αισθηση απο το κρυο σεντονι ειναι πολυ καλυτερη.
Ξαπλωσα με το παπαρι σηκωμενο στο 120% !!!
Η Αννυ ειχε ενα δωματιο πριν απο εμενα οποτε αργησε λιγακι γιατι εκατσε ενα φουλ 10λεπτο με τον αλλο
συν το χρονο που πηγε να καθαριστει κλπ.
Οταν ηρθε στο δωματιο με πλησιασε και χωρις καποια αλλα προκαταρκτικα εσκισε την καποτα να την περασει στο πεος,
Χωρις καποτα θελω Αννυ της ειπα λαμβανοντας την απαντηση οτι δεν κανει ελευθερο στοματικο.
Νομιζω το ακουσα στο σαλονι απο την υπηρεσια της ειπα... μαλλον εκανα λαθος.
Πρωκτικο κανεις ομως ε ?
Ναι κανω μου απαντησε η Αννυ.
Θελω μονο πιπουλα και μετα κωλαρακι, δε νομιζω να εχεις προβλημα ?
Οχι δεν εχω μου απαντησε η Αννυ και αφου μου περασε καποτα μου εκανε ενα δυνατο βαθυ τσιμπουκι
που αν την αφηνα θα μπορουσε να με τελιωσει και ετσι.
Απο μπαλες δεν περνα.
Την σταματησα εγω απο την πιπα και της ζητησα κωλο, εκατσε σε κανονικη σταση με μαξιλαρακι κατω
απο τον ποπο για να ανασηκωνετε και εβαλε αρκετο λιπαντικο.
Ελα βαλτον μου ειπε η Αννυ, χαϊδεψα λιγο την κωλοτρυπα της και ακουμπησα πανω το πουτσοκεφαλο
σπρωχνοντας μεσα απαλα.
Ο πουτσος μπηκε μεσα σχετικα ευκολα και μετα απο μερικες σπρωξιες μπηκε ολος μεσα μεχρι τη βαση του πεους μου.
Ακολουθησε κωλογαμησι με την πουτσα να βγαινει σχεδον ολη εξω και να ξαναμπαινει μεσα με τη Αννυ να δειχνει
οτι το χαιρεται.
Σε ποναω κουκλα ?
Οχι μια χαρα ειμαι, ξερεις να γαμας απο κωλο μου απαντησε.
Ανεβασα λιγο το ρυθμο μου και υνεχισα για πανω απο 5 λεπτα να της γαμαω το κωλαντερο το οποιο ειχε αρκετα καλη
αισθηση παρα την κρεμα, ηταν σφιχτο κατα μηκος της διαδρομης του πεους.
Την εχυσα με φορα ολα μεσα στον κωλο, παρασημο δεν ειχε ηταν πολυ καθαρη.

Συμπερασματικα η Αννυ ειναι μια κορασιδα με καλο σωμα αλλα χανει στο προσωπο ενω και το στηθος της
δεν ειναι καλης ποιοτητας, την δοκιμασα μονο σε πρωκτικο προγραμμα οπου με ικανοποιησε στο 100%
Δεν το περιμενα οτι θα το χαιρομουν τοσο καλα το κωλογαμησι, σιγουρα οσο αφορα το πρωκτικο θα ξαναπροτιμηθει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννυ
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.660
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, Εκλεκτικός και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2018
Καλησπέρα κ χρόνια πολλά πολύ καλή κριτική
Μια ερώτηση το συγκεκριμένο σπίτι δουλεύει μόνο αργά βραδυ;;
Έχω πάει απόγευμα δυο φορές κ είναι κλειστό προσπαθώ να πετύχω την Άννυ την έιχα χάσει μετά την Φωκαίας που ήταν εκεί.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
26 Δεκεμβρίου, 2018
...για περισσοτερα δεν ειναι η κοπελα.Οι εποχες που εκανε καλες υπηρεσιες εχουν περασει προ πολλου.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2