Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 235 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Χυστες μου σας χαιρετω.Σημερα εχει αναφορα
ΚΑΚΗΣ κριτικης,γιατι οπως λεω τα καλα πρεπει να λεω κ τα ασχημα.Χτες το βραδυ λοιπον μετα απο εξοδο ειπα να παω κατα τις
1 τα μεσανυχτα να πηδηξω την μαρια. Η μαρια ειναι αλβανιδα 29 ετων,1,60,καστανη,
κανονικο σωμα,με 2αρι βυζια.Την μαρια την ξερω καιρο,κ γνωριζομαστε με καποια σχετικη οικειοτητα.Ανεβαινω λοιπον στο μπουρδελο,χαιρετιομαστε κ μπαινω σε ενα απο τα δωματια.( Δεν υπηρχε αλλος σε δωματιο).Αν κ παντα πηγαινω καθαρος στις πουτανες,ριχνω ενα φρεσκαρισμα στην ψωλα μου,κ περιμενω. Ακουσα καποιους που μπηκαν κ μετα ησυχια..λεω θα εφυγαν..Η ωρα περναγε κ ψυλλιαζομαι οτι κατι συμβαινει!!Οποτε, βγαινω λιγο εξω,κ φωναζω την τσατσα παρατηρωντας οτι μια απο τις πορτες δωματιων ηταν απο ανοικτη..κλειστη!Της λεω πηγε σε αλλο δωματιο;μου λεει ναι!!αλλα θαρθει σε σενα μετα...χωρις να ΒΙΑΖΕΤΑΙ!!Χωρις να διστασω της λεω δωσε μου τα λεφτα γιατι ΦΕΥΓΩΩΩΩΩ!!!!!Αρχιζω να ντυνομαι (στο μεταξυ ειχε βγει απο το δωματιο η μαρια)και παω στο σαλονι οπου μου δινει η τσατσα το 20€(χωρις συγνωμη),κ φωναζω ΚΑΙ την μαρια για να την χεσω κ την ΙΔΙΑ! Ερχεται κ της λεω για να ξερεις εκανες χοντρη μαλακια κ σηκωνομαι κ φευγω!!Τωρα εαν καποιος-οι απο εσας με θεωρειτε υπερβολικο θα του πω το εξης:Παροτι ειμαι πελατης της,κ της εχω δωσει μαρουλι,παροτι πηγαινω προσεγμενος (γενικα),εχουμε πει κ 2 κουβεντες παραπανω,δε της δινει το δικαιωμα να με γραψει στη ΚΑΡΑΜΟΥΝΑΡΑ ΤΗΣ!!!
Ηθελε ομως να τσιμπησει το 20€ απο τον ομοεθνη της αλβανο κ να το παρει κ απο μενα!Λυπαμαι(δεν) αλλα πηρε τα ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ!!Ετσι πρεπει να συμπεριφερομαστε ΟΛΟΙ εδω μεσα.Εχω διαβασει αρκετες φορες οτι ανεχεστε να ξαπλωνετε σε χεσμενα η ψωλοχυμενα σεντονια..οτι οι υπηρεσιες της πουτανας διαφοροποιουνται αρνητικα στο δωματιο..οτι προσπαθουν να σας καπελωσουν κ να σας εξαπατησουν!! ΜΗ ΤΟ ΔΕΧΕΣΤΕ!!Ζητηστε τα λεφτα σας,φυγετε,κ ανεβαστε ΚΑΙ κριτικη!!Το 10-20ρικο σας,παιδευεστε για να το βγαλετε..αν δε το σεβαστητε ΠΡΩΤΑ εσεις πως περιμενετε να το εκτιμησει η καθε μια;;;;;; Για σκεφτειτε το λιγο... Αυτα ειχα να σας πω μαγκες..και καλη σας συνεχεια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
mounakias*
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.406
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 KOLTREIN, agelosspanos, Εκλεκτικός και 42 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 13
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 13
1 2