Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 159 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Απόγευμα Πέμπτης πρωτομηνιά και μετά από καιρό σκέψης επεξεργασίας διλήμματος καθώς οι πληροφορίες που είχα για την κοπέλα ήταν αντικρουόμενες πήρα τελικα την απόφαση να περασω με την ψηλή εντυπωσιακή όμορφη αντικειμενικά Ντιάνα.Ετσι καταβάλω το20€ο στην ευγενική κυρία που είναι υπηρεσία πάω δωμάτιο και μετά από λίγο έρχεται η Ντιάνα ψηλή και ανέκφραστη κάπως όπως εμφανίζεται συνήθως στο σαλόνι της κάνω ένα κοπλιμεντο για την εμφάνιση και το σώμα της και χαμογέλασε έκατσε δίπλα μου κορμάρα τέλειες αναλογίες φάτσα φιλήδονη έκανε κάποια χλιαρά ψευτοπροκαταρκτικα και χωρίς πολλά πολλά μου περνάει Καποτά και αρχίζει ένα μέτριο τυπικό τσιμπούκι έτσι αφου ειχα λίγο στύση την σταματώ και με ρωτά εσύ από πάνω ήταν από τις ελάχιστες λέξεις που βγήκαν από το στόμα της την φέρνω σε ιεραποστολικη στάση και με μέτρια στυση εκανα μια προσπάθεια της τον έχωσα για λίγο αλλά δεν υπήρχε περίπτωση να τελειώσω αφού η γκόμενα ήταν εντελώς απαθής και ψοφια σταμάτησα και της είπα καλό βράδυ κούκλα μου ετοιμάστηκε με αργές νωχελικες κινήσεις με χαιρέτησε και αποχώρησε.
Εντάξει πήρα το ρίσκο και δεν βγήκε δεν ήμουν και ιδιαίτερα αισιόδοξος αφού η γενικότερη παρουσία και ύφος της στο σαλόνι προδιαθέτει ότι δεν γουστάρει με την καμία αυτή την δουλειά τώρα δεν ξέρω μπορεί κάποιος άλλος να βρει χημεία με την κοπέλα και να περάσει καλά ήταν μια εμπειρία να βρεθεί κάποιος με μια πολύ ωραία κοπέλα με κορμάρα γαμάτη επιδερμίδα διπλα του αλλά χωρίς καμία διάθεση από μέρους της δεν ξέρω αν η εμφάνιση της αρκεί να εξιταρει έναν ανδρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ThE και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2018
Η Ντιάνα έχει γερμανική εμφάνιση και ψυχοσύνθεση. Την έβαλαν εκεί οι γερμανοί νταβατζήδες για να μετράει τους πελάτες των μπουρδέλων της περιοχής. Κάποια στιγμή από περιέργεια αργά ή γρήγορα όλοι θα πάνε μαζί της μια φορά. Έρευνα αγοράς κάνουν και μετρούν διάφορα χαρακτηριστικά (εμφάνισης και συμπεριφοράς) των πελατών!
C
Cavalaris
03 Νοεμβρίου, 2018
περάστε.. φιλήστε.. τελειώσατε.. Money Mouth
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2