Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όπως όλοι ξέρετε σε αυτό το σπίτι προσφέρεται και ακάποτο. Βασικός λόγος για να το επισκεφτείς. Η τιμή είναι στα 20 ευρώ(τουλάχιστον όταν πήγα εγώ).

Ναταλί λοιπόν, στα 35+, με καλό κορμί, συμπαθητικό κωλαράκι, και βυζί 2 1/2άρι μπορεί και 3άρι σιλικόνη. Σιλικόνη, την οποία πρόσφατα ρετουσάρισε απ'ότι μου είπε και ήταν και ο λόγος όπου δεν έβγαλε το baby-doll που φορούσε (για να μην φαίνονται οι γάζες). Αυτό ήταν λίγο αρνητικό.

Κατά τ'άλλα πολύ καλή.

Η επίσκεψη έγινε Παρασκευή(12-10-07) κατά τις 2 το μεσημέρι, χωρίς πολύ κόσμο. Η Ναταλί ήταν πολύ υπομονετική, χωρίς ίχνος βιασύνης, μοσχομύριζε και αφού εξέτασε με προσοχή τον πούτσο μου για εμφανή αφροδίσια, ξεκίνησε απαλό και βασανιστικό γλύψιμο σε όλη την περιοχή (και μπάλες). Δεν κάνει deep-throat, αλλά δεν πειράζει. Προσφέρει και 69, αλλά εγώ δεν την έγλυψα. Η εκτόνωση δεν άργησε να έρθει (δεν γάμησα, αρκέστηκα στην πίπα) όπου με κοίταζε με λάγνο βλέμα και ταυτόχρονα έπαιζε με την γλώσσα της το κεφαλάκι.

Θα την ξανατιμήσω σίγουρα.

Όσο για τον χώρο, τίποτα το ιδιαίτερο. Κάτω από το μέσο όρο των μπουρδέλων της Φυλής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2007
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Υπηρεσίες
D
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού