Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 302 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Λανα ειναι το τριτο αστερι του οικου (μαζι με Βικυ και Μαργκω). Επειδη θα ελειπα μερες απο την Αθηνα ηθελα να παρω μαζι μου την αναμνηση ενος καλου γαμισιου.
Πηγα κατα τις 13.00 και γινονταν του ΙΚΑ. Μου λεει η κυρια, ελα κατα τις 14.00 θα σου κρατησω κρεβατι.
Εκανα μια μπουρδελοτσαρκα στα περιξ, τιποτα του επιπεδου Λανας, Μαρκγω και Βικης.
Το 73 θα πρεπει να κανει προσπαθεια για να ανταγωνιστει αυτο το σπιτι, μια Κλεοπατρα δεν φτανει.
Οταν ηλθε η ωρα μου, γυρισα, περασα στο δωματιο, αφου η κυρια εβαλε καινουργιο σεντονι, και περιμενα ακομα 15 λεπτα.
Εν τω μεταξυ εκανα ενα χαλαρωτικο ντουζακι.
Η Λανα ειναι ψιλη, λεπτη με ωραιο κωλαρακι. Σαν την Βικυ εχει ωραια μπουτια και γαμπες και μικρο στηθος, λιγο πιο χαλαρο απο της Βικης. Το μεγαλυτερο βυζι απο τις τρεις το εχει η Μαργκω αλλα και αυτο μικρο ειναι. Τα μεγεθη πανε απο 1 εως 1,5
Η Λανα δεν μιλαει ελληνικα αλλα μιλαει πολυ καλα την γλωσσα της πουτσας.
Μου εδωσε πολυ αισθησιακα γλωσοφιλα (οχι πολυ βαθεια αλλα καυλερα) και σαν την Βικυ με φιλησε σχεδον παντου χωρις βιασινες.
Πιπα ακαποτη επιπεδου χωρις βιασυνη. Βαθεια, υγρη με παραλλαγες (πλαγιο κλαρινο, παιξιμο κεφαλιου, περιποιηση @@).
Στο 69 μου εστρωσε ενα μυρωδατο μοουνακι που το εγλυψα λιγο γιατι η κλειτοριδα της ειναι χαμηλα και πιαστηκα.
Αλλαξαμε τις τρεις κλασσικες στασεις, η συμμετοχη της ηταν αψογη και η μουνοαποδοση της αριστη.
Εχυσα πισωκολλητα δυνατα ανετα και ωραια μια και ημουν ξεκουραστος/
Με αποχαιρετισε με φιλι στο στομα και εφυγε για τον επομενο μια και στο σαλονι γινονταν χαμος/
Την συστηνω και θα ξαναπαω αφου πρωτα ξαναπαω με την Μαργκω.
Επιτελους ενα σπιτι με τρεις καλες επιλογες.Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
Ξεχασα να γραψω με την Βικυ εμεινα στο δωματιο 20 λέπτα (καθαρος χρονος σεξ) μια και λογω κουρασης και ηλικιας αργησα να χυσω. Με την Λανα 15 λεπτα καθαρος χρονος σεξ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάνα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
274
Likes:
3.763
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pskal, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, professorx και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού